Ulda Anžes laulība pārsteidz kolēģus

1 komentārs

Par Latvijas Nacionālā teātra aktiera Ulda Anžes (43) attiecībām viņa darba vietā zināja retais, tādēļ liels bijis kolēģu un citu līdzbiedru pārsteigums, kad teātra balvas Spēlmaņu nakts ceremoniju viņš apmeklēja kopā ar neredzētu lēdiju, kas nu kļuvusi par aktiera sievu, raksta žurnāls Kas Jauns.

”Jā tas ir noticis – novembra sākumā esmu apprecējies,” bilst aktieris, no tuvākiem komentāriem atturoties. Par aktiera dzīvesbiedri kļuvusi Olga Baiba Anže (30), kura, kā noskaidrojis Kas Jauns, ir valodu mācību centra darbiniece un ar kuru Uldis ir kopā gandrīz divus gadus. Iespējams, pāris ir atvases gaidībās.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

Iepriekš U. Anže bijis precējies ar TV3 ziņu vadītāju Kristīni Anži, kas pēc šķiršanās kļuva par Ērika Niedras mīļoto sievieti. No iepriekšējās laulības Anžem ir dēls Rūdolfs (16).

1 komentārs

TOP komentāri

  • p
    0

    p

    Gh

    19.03.2016 23:32

Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ziemassvētki bērniem ir ļoti īpaši svētki – Ziemassvētku vecītis, eglīte, sniegs, piparkūkas, lampiņas, svecītes, dzejoļi un protams – dāvanas! Bez dāvanām bērnam, visticamāk, mūsdienās nav iedomājami Ziemassvētki, jo tieši tāpēc taču tiek rakstītas vēstules vīram uz Ziemeļpolu, lai izstāstītu savas kvēlākās vēlēšanās, ko svētkos gribētu saņemt šogad!

Vēl par šo tēmu

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas