UgunsGrēka Zentiņas nervi nav radīti mūsdienu satiksmei

0 komentāri

Lai arī Valmieras teātra aktrises un iecienītā seriāla UgunsGrēks Zentas lomas atveidotāja Regīna Devīte (59) pirms vairākiem gadiem tikusi pie autovadītājas apliecības, šo priekšrocību viņa izmanto reti. ”Mana nervu sistēma nav radīta mūsdienu satiksmei, kur nu vēl Rīgā,” intervijā žurnālam Privātā Dzīve atklāj rudā aktrise.

”Es mēdzu aizsapņoties, un neviens šoferītis par tādu satiksmes dalībnieku priecīgs nebūtu. Ja nebrauc regulāri, nav ko uz ceļa darīt. Kādreiz man bija “golfiņš”, bet tagad aizņemos dēla Volvo. Taču kā reizīti no vieniem kapiem līdz otriem esmu braukusi ar neatlaistu bremzi, tāpēc dēls man to Volvo vairs īpaši negrib dot,” autovadītājas pieredzē dalās Regīna Devīte.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

Nākamgad aktrise svinēs 60 gadu jubileju, tomēr teic, ka lielu balli nerīkos. ”Ne jau tāpēc, ka šis cipars man šķistu ārkārtīgi sāpīgs. Kad man būs 90 gadu jubileja, noteikti skatīšos uz savām šodienas bildēm un teikšu – vai, cik es toreiz biju jauna! Taču svinēšana ir prieka sagādāšana citiem, kas arī nav slikti, – tā ir pateicība cilvēkiem, kas tev palīdz šo dzīvi nodzīvot. Tomēr pat tad, ja jubileju rīko kafejnīcā, jubilāram ir savas rūpes un raizes. Tāpēc šajā jubileja vairāk gribētu sagādāt prieku sev pašai, piemēram, aizbraukt kaut kur atpūsties ar ģimeni,” sarunā ar Privāto Dzīve atklāj aktrise.

Noslēgumam tuvojas seriāla UgunsGrēks 13. sezona. Tomēr Regīna atgaiņā skumjas pēc ziņkārīgās un aušīgās istabenes Zentas tēla, norādot, ka vasara ir atvaļinājumu laiks. ”Parasti ir tā, ka rudeņos baidos, vai Zenta pa vasaru nebūs kaut kur pazudusi. Taču es paspēju mazliet sailgoties ne tikai pēc savas Zentas, bet arī pēc citiem viesnīcas iemītniekiem. Pirms seriāla nevienu no viņiem nepazinu, bet tagad man ir daudz draugu un paziņu visos Latvijas teātros,” noteic Devīte.

Tie kuri, seko līdzi seriāla norisei, zina, ka Zentai klāt ”kantējas” Indulis, bet – kas aktrisi spētu savaldzināt reālajā dzīvē? ”Iespējams, savaldzināt mani nebūtu grūti, sarežģītākais sekotu pēc tam. Galvenais – šim vīrietim jābūt ļoti pacietīgam, jo brīvā laika man tikpat kā nav. Visu laiku būtu jāgaida mani, un tas viņam noteikti apniktu,” nosaka Zentas lomas atveidotāja.

0 komentāri
Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Ir pieņemts domāt, ka Ziemassvētku laikam ir jābūt mierīgākajam un klusākajam laikam gadā. Tomēr pirmssvētku periods parasti ir pilns ar steigu, simts darbiem, pirkumiem, rosīšanos virtuvē un nebeidzamiem sarakstiem. Kā iegādāties Ziemassvētku dāvanas, lai tas nepārvēršas galvassāpēs?

Preces vai dāvanu kartes – kura ir labākā dāvanu izvēle?

Preces vai dāvanu kartes - kura ir labākā dāvanu izvēle?

Dāvanas izvēlēties nekad nav vienkārši. Jo ļaunāk, ja tas ir kļuvis par pienākumu. Ziemassvētku laiks ir neizbēgams dāvināšanas (un arī saņemšanas) laiks, kas nozīmē – ir jāmeklē un jāpērk dāvanas! Tomēr, ja šis process kļūst par tukšu pienākumu, tas var sagādāt nevajadzīgu stresu un pat negatīvas emocijas. Katru gadu viens un tas pats… Ja tā ir noticis – šogad vajag censties paskatīties uz dāvanu meklēšanu un gatavošanu pavisam citā gaismā! Lasi tālāk un uzzini – kā!

Vēl par šo tēmu

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas