UgunsGrēka Helēnas reālās dzīves mīļākās ēstuves, veselīgākais ieradums un moto

0 komentāri
UgunsGrēka Helēnas reālās dzīves mīļākās ēstuves, veselīgākais ieradums un moto
Foto: Reinis Oliņš/publicitātes foto

Tev noteikti jāizlasa

Izrāžu apvienība Pannas teātris no šodienas, 13. oktobra, aicina uz jaunu izrādi – Bruņota un bīstama. Piedzīvojumu komēdija kā radīta tiem, kas domā, ka pasaulē nav mīlestības, neticamu notikumu. Tādi ir! Vajag tikai atvērt acis. Galvenajā lomā – seriāla UgunsGrēks zvaigzne, Helēnas lomas atveidotāja Zane Daudziņa. Žurnāls Ieva nolēma apskatīt sievietes pēdējā laika spilgtākos notikumus un atziņas.

Rudenī uz teātri un kafejnīcām

Pēdējā laikā Daudziņas lielākais kultūras baudījums bija Vladislava Nastavševa izrāde Cerību ezers Jaunajā Rīgas teātrī. “Sen nebiju piedzīvojusi, ka teātra izrāde tik spēcīgi ievelk, tur savā varā un ilgi nelaiž vaļā, atņem valodu, neļauj ne raudāt, ne runāt un liek daudz domāt par dzīvi un cilvēkiem, kuri mīt līdzās,” žurnālam Ieva klāsta aktrise.

Jau gadiem seriāla UgunsGrēks zvaigznei ir divas mīļākās kafejnīcas – Osīriss un Fazenda. Katrai piemītot ļoti atšķirīgs, ne ar vienu nesajaucams šarms. “Osīrisā vienmēr jūtos ļoti personiski gaidīta, tur ir nemainīgs ēdienu piedāvājums, kas neliek vilties. Rīta smalkmaizītes ir labākās visā Rīgā, turklāt tur vienmēr var sastapt kolēģus, draugus un paziņas,” ar savām pārdomām dalās Daudziņa.

Fazenda vilinot ar savu “kičīgi” omulīgo interjeru – rožu tapetēm un glītajiem traukiem. “Laiku pa laikam pavāri pārsteidz ar neparasti gardām ekoloģisku ēdienu kombinācijām. Tur var malkot dārzeņu sulu, nogaršot ceptus avokado, iekāroties kādā slepenā stūrītī un netraucēti justies tā, it kā būtu atnākusi pie kāda ciemos.

FOTO: Helēna seriālā UgunsGrēks

Veselīgākais ieradums – rītu sākt ar peldi

Labākais veids, kā iepriecināt gan sevi, gan citus, pēc aktrises domām ir gluži vienkārši samīļot kādu. “Tad arī pati jūtos uzreiz daudz labāk,” skaidro seriāla UgunsGrēks varones Helēnas atveidotāja.

Viņu visvieglāk varot nokaitināt pieblīvētais darba nedēļas grafiks. “Tas var mani nokaitināt, jo brīžiem tas ir ļoti blīvi, ka neatliek laika pat padzerties, kur nu vēl paēst vai satikt draugus,” žurnālam Ieva komentē aktrise, kura gan cenšas katru mīļu brīdi, kuru atrodas ārpus galvaspilsētas, sākt ar spirdzinošu rīta peldi dīķī, upē vai ezerā.

Mīļākās grāmatas un dzīves moto

“Grāmatas man aizņem visu māju. Kopš agras bērnības esmu īsts grāmatu tārps. Pirms saņēmu drosmi, lai stātos aktieros, vispirms jaunībā pabeidzu studijas Filoloģijas fakultātē.” Kopš tā laika Zane viegli atšķir labu literatūru no vājas. Viņas TOP autori, kuri nepārejoši saista, ir Gabriels Garsija Markess, Hermanis Hese un Oskars Vailds.

Pašlaik visas viņas domas saistās ar jaunās monoizrādes Bruņota un bīstama iestudēšanu izrāžu apvienībā Pannas teātris, bet par savu dzīves moto: “Kā saka Aivas Birbeles lugas varone Biruta: “Nekad nevajag zaudē cerību! Nekad!””

0 komentāri

Vēl par šo tēmu

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas