UgunsGrēka Helēna, aktrise Zane Daudziņa, reiz tikusi samainīta dzemdību namā

0 komentāri

Aktrise, seriāla UgunsGrēks zvaigzne un runas pasniedzēja Zane Daudziņa nesen atskārtusi, kādēļ spēj tik labi iejusties izteikti slāviskās Helēnas ādā.

”Nesen atcerējos šādu epizodi – mamma stāstīja, ka vienu reizi dzemdību namā mani esot sajaukuši un iedevuši citai mammai, bet viņai uz barošanu atnesuši svešu bēbi,” intervijā raidījumam Viņas lielā intervija atklāj Zane Daudziņa.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

”Mana mammīte vienmēr bijusi ļoti jūtīga, tāpēc viņa uzreiz atpazina, ka tas nav viņas bērns. Māsiņa esot bijusi dusmīga: Kā, tas nav jūsu bērns!?” atklāj aktrise.

”Es tikmēr jau kāri esot sagrābusi kādas krievu sievietes krūti un kāri strēbusi pilniem malkiem. Un tā tikai priecājās: Es tā padomāju, ko viņš tik labi ēd! Jo viņai pašai esot bijis bērniņš, kurš ne tik labi krūti ”ņem”,” Zanei stāstījusi mamma.

Pēc šā negadījuma atsaukšanas atmiņā viņa secinājusi, kādēļ tik labi spēj iejusties Helēnas lomā: ”Es gluži vienkārši esmu tikusi pie krievietes piena.”

Foto: Zane Daudziņa seriālā un ikdienā

Video: viena dienas Zanes Daudziņas dzīvē

0 komentāri
Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ziemassvētki bērniem ir ļoti īpaši svētki – Ziemassvētku vecītis, eglīte, sniegs, piparkūkas, lampiņas, svecītes, dzejoļi un protams – dāvanas! Bez dāvanām bērnam, visticamāk, mūsdienās nav iedomājami Ziemassvētki, jo tieši tāpēc taču tiek rakstītas vēstules vīram uz Ziemeļpolu, lai izstāstītu savas kvēlākās vēlēšanās, ko svētkos gribētu saņemt šogad!

Vēl par šo tēmu

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas