Ufo dēla grupa dziesmā cildina krūtis

1 komentārs

Grupa Pirmais kurss, kuras sastāvā darbojas pazīstamā jokdara un mūziķa Ufo dēls Francis, laidusi klajā videoklipu, kas tapusi dziesmai Krūtis un kuru veidojusi starptautiska komanda, informē grupas menedžere Madara Brikmane.

Jaunā videoklipa prezentācija notiks 1. aprīļa vakarā Latvijas 1. Rokkafejnīcā.

Videoklips Krūtis gada sākuma pusē uzņemts Igaunijā, sadarbojoties ar Baltic Film and Media School talantīgajiem studentiem. Pie videoklipa izveides strādāja filmēšanas grupa četru valstu pārstāvju vadībā: režisors – Aleksandrs Okonovs (LV), videoklipa producente – Avelina Markevičute(LT), mākslinieciskā vadītāja – Adele Thele Kūska (EST), operators – Maksims Filatovs (RUS), dziesmas producents – Kaspars Zemītis (LV).

Grupa Pirmais kurss ir četru jaunskungu muzikālā apvienība, kas ar mūzikas palīdzību uzmundrina klausītājus visā plašajā pasaulē. Ansambļa repertuāru un skanējumu klausītāji vērtē kā jautru, uzmundrinošu un dzīvespriecīgu, niansēti izstrādātu. Pašironija, nopietnas un nenopietnas problēmas, sāpes un prieks – tas viss ir saklausāms un izjūtams grupas mūzikā. Grupas sastāvs gadu gaitā ir mainījies, pašlaik kopā muzicē Francis Upaciers, Dāvis Mazurenko, Kārlis Zemītis un Valdis Avotiņš.

1 komentārs

TOP komentāri

  • izbrīns
    0

    izbrīns

    nezināju, ka tam vecam marasmātiķim ir bērns? viņš par visiem vienmēr ir teicis sliktus vārdus, nu ir kārta viņa dēlam. harčot gribās no tādiem stulbiem jauniešu kretīniem. jau jaunībā tas resnais sirga ar mazvērtības sajūtu, blakus Fredim:), tāpēc arī ļaunuma krupi nevar norīt vēl sirmā vecumā.

    05.04.2015 16:55

Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Ir pieņemts domāt, ka Ziemassvētku laikam ir jābūt mierīgākajam un klusākajam laikam gadā. Tomēr pirmssvētku periods parasti ir pilns ar steigu, simts darbiem, pirkumiem, rosīšanos virtuvē un nebeidzamiem sarakstiem. Kā iegādāties Ziemassvētku dāvanas, lai tas nepārvēršas galvassāpēs?

Preces vai dāvanu kartes – kura ir labākā dāvanu izvēle?

Preces vai dāvanu kartes - kura ir labākā dāvanu izvēle?

Dāvanas izvēlēties nekad nav vienkārši. Jo ļaunāk, ja tas ir kļuvis par pienākumu. Ziemassvētku laiks ir neizbēgams dāvināšanas (un arī saņemšanas) laiks, kas nozīmē – ir jāmeklē un jāpērk dāvanas! Tomēr, ja šis process kļūst par tukšu pienākumu, tas var sagādāt nevajadzīgu stresu un pat negatīvas emocijas. Katru gadu viens un tas pats… Ja tā ir noticis – šogad vajag censties paskatīties uz dāvanu meklēšanu un gatavošanu pavisam citā gaismā! Lasi tālāk un uzzini – kā!

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas