U2 izliekas par ielu grupu un pārsteidz Ņujorkas metro pasažierus ar pēkšņu koncertu

0 komentāri

Slavenības un populāri cilvēki ir regulāri ASV komiķa un populāra sarunu šova vadītāja Džimija Falona viesi. Taču viņš parasti arī mēdz iestudēt ar saviem viesiem komiskas un neikdienišķas situācijas. Šoreiz tā bija grupa U2, kas pavisam parastā Ņujorkas metro stacijā sāka spēlēt savas dziesmas.

Falons ir ārkārtīgi populārs ASV šova vadītājs. Īpaši jāizceļ viņa veidotie inscenējumi kopā ar slavenībā.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

Šoreiz uz raidījumu tika aicināta pasaulslavenā grupa U2, tāpēc Falons un grupas dalībnieki nolēma izveidot mazu zibakciju Ņujorkas metro.

Lai visu padarītu interesantāku, Falons sākotnēji bija iecerējis, ka U2 dalībnieki pārģērbsies un nomaskēsies kā ikdienišķa ielu grupa, kas spēlē Ņujorkas ielās, un tas viņam izdevās. U2 spēlēja pašu dziesmas, taču metro pasažieri gāja viņiem garām kā parastai ielu muzikantu grupai. Varbūt kāds sadzirdēja kādas pazīstamas balss tembru, taču nekā īpaša…

Tad Falons saprata, ka jāatklāj patiesās ”ielu muzikantu” identitātes, un tālāk jau viss norisinājās, kā varētu iedomāties – U2 ielenca cilvēku pūlis, kas bija neslēptā sajūsmā par tik unikālu iespēju – paklausīties U2 dzīvo uzstāšanos Ņujorkas metro.
Piedāvājam apskatīt foto un video.

Foto

Video

0 komentāri
Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ziemassvētki bērniem ir ļoti īpaši svētki – Ziemassvētku vecītis, eglīte, sniegs, piparkūkas, lampiņas, svecītes, dzejoļi un protams – dāvanas! Bez dāvanām bērnam, visticamāk, mūsdienās nav iedomājami Ziemassvētki, jo tieši tāpēc taču tiek rakstītas vēstules vīram uz Ziemeļpolu, lai izstāstītu savas kvēlākās vēlēšanās, ko svētkos gribētu saņemt šogad!

Vēl par šo tēmu

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas