TV dīvu Jeļenu Gricuku mīļotais pārsteidz ar milzu ziedu pušķi

0 komentāri

Lai arī modes žurnāliste, TV3+ raidījuma Zvaigžņu dienasgrāmatas vadītāja un TV producente Jeļena Gricuka sava mīļotā vīrieša identitāti veiksmīgi slēpj, tapis skaidrs, ka viņš prot par TV zvaigzni parūpēties.

Nesen Gricuka svinēja savu dzimšanas dienu, un kā pārsteigumu tajā viņas mīļotais bija sarūpējis milzu puķu pušķi šī vārda vistiešākajā nozīmē.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

Lai arī modes žurnālistes drauga vārds presei ir noslēpums, skaidrs ir tikai tas, ka viņš ir ārzemnieks.

Foto

0 komentāri
Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Ir pieņemts domāt, ka Ziemassvētku laikam ir jābūt mierīgākajam un klusākajam laikam gadā. Tomēr pirmssvētku periods parasti ir pilns ar steigu, simts darbiem, pirkumiem, rosīšanos virtuvē un nebeidzamiem sarakstiem. Kā iegādāties Ziemassvētku dāvanas, lai tas nepārvēršas galvassāpēs?

Preces vai dāvanu kartes – kura ir labākā dāvanu izvēle?

Preces vai dāvanu kartes - kura ir labākā dāvanu izvēle?

Dāvanas izvēlēties nekad nav vienkārši. Jo ļaunāk, ja tas ir kļuvis par pienākumu. Ziemassvētku laiks ir neizbēgams dāvināšanas (un arī saņemšanas) laiks, kas nozīmē – ir jāmeklē un jāpērk dāvanas! Tomēr, ja šis process kļūst par tukšu pienākumu, tas var sagādāt nevajadzīgu stresu un pat negatīvas emocijas. Katru gadu viens un tas pats… Ja tā ir noticis – šogad vajag censties paskatīties uz dāvanu meklēšanu un gatavošanu pavisam citā gaismā! Lasi tālāk un uzzini – kā!

Vēl par šo tēmu

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas