Turpinās pieteikšanās konkursam Riga Jazz Stage 2015

0 komentāri
Turpinās pieteikšanās konkursam Riga Jazz Stage 2015
Publicitātes foto

Līdz 31. janvārim turpinās pieteikšanās Starptautiskajam džeza mākslinieku konkursam Riga Jazz Stage 2015, kas no 9. līdz 11. aprīlim norisināsies kinoteātrī Splendid Palace, informē konkursa organizatoru pārstāve Lelde Zaķe.

Ikgadējā džeza izpildītāju konkursa organizatori aicina pieteikties izpildītājus divās nominācijās – Džeza vokāls un Džeza trompete.

Riga Jazz Stage ir iespēja jaunajiem džeza izpildītājiem iegūt atpazīstamību, atklāt savus talantus un prezentēt sevi starptautiskā mērogā. Dalībnieku priekšnesumus vērtēs starptautiska žūrija – mūzikas eksperti, festivālu direktori un žurnālisti no vairākām valstīm. Laureātu balvu fonds vairāk nekā 6000 eiro apmērā, kā arī – uzaicinājumi uzstāties džeza festivālos un koncertos.

2014. gadā Riga Jazz Stage notika desmito reizi, pulcējot 26 konkursantus no 15 valstīm. Grand Prix ieguva vokāliste Kristīne Prauliņa un saksofonists Batuhans Salliels.

Pieteikšanās anketa un nolikums pieejams mājaslapā rigajazz.lv.

0 komentāri
Saliec Opus Pro Dziesmu puzli un pārbaudi, cik labi zini grupas balādes!

Saliec Opus Pro Dziesmu puzli un pārbaudi, cik labi zini grupas balādes! 1

Jaunais muzikālais šovs Mūsu labākās dziesmas un portāls Skaties.lv piedāvā tev piedalīties aizraujošā spēlē – Dziesmu puzlē! Tā ir aizraujoša spēle, kurā varēsi pārbaudīt, cik labi zini latviešu mūziku, un, ja veiksies, laimēt foršu balvu! Šoreiz tev jāatmin 3 grupas Opus Pro dziesmas. 

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas