Tu būsi šokā! Aprēķināts, cik DIENĀ nopelna dziedātāja Teilore Svifta

0 komentāri

Spītējot tam, ka Ziemassvētku vecītis ir bankrotējis, šogad dziedātājas Teilores Sviftas gada izskaņa solās būt ražīga un svinību vērta, jo jau tagad tapis skaidrs, ka viņa ir pelnošākā mūziķe pasaulē.

Aprēķināts, ka talantīgā dziedātāja IK DIENU nopelna 1 miljonu ASV dolāru, un līdz šim viņas konts 2015. gadā papildinājies par teju 320 miljoniem. Un gads vēl nav galā!

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

Mediji analītiķi norāda, ka Svifta šobrīd ir krietnu soli priekšā visiem, tāpēc viņas ietekme šovbiznesā un komerciālās mūzikas industrijā nav pat apspriežama.

Šeit gan jāatzīmē, ka dziedātāja pie prāvās naudas summas nav nonākusi ar dziedāšanu vien – savu pienesumu Sviftas kontā devuši arī reklāmlīgumi ar diētisko Coca-Cola un zīmolu Elizabeth Arden, kā arī investīcijas koncertu un šovbiznesa pasākumu organizēšanas kompānijās.

0 komentāri
Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ziemassvētki bērniem ir ļoti īpaši svētki – Ziemassvētku vecītis, eglīte, sniegs, piparkūkas, lampiņas, svecītes, dzejoļi un protams – dāvanas! Bez dāvanām bērnam, visticamāk, mūsdienās nav iedomājami Ziemassvētki, jo tieši tāpēc taču tiek rakstītas vēstules vīram uz Ziemeļpolu, lai izstāstītu savas kvēlākās vēlēšanās, ko svētkos gribētu saņemt šogad!

Vēl par šo tēmu

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas