Traģikomēdiju Putncilvēks sāks rādīt Latvijā

0 komentāri

No piektdienas, 16. janvāra, Latvijas kinoteātros izrādīs režisora Alehandro Gonzalesa Injaritu traģikomēdiju Putncilvēks (Birdman).

Filmā Putncilvēks stāsta par katram latvietim (un ne tikai latvietim) sirdij tuvu tēmu – to, ka visa mūsu dzīve ir viens liels teātris, bet teātris ir pavisam cita dzīve… un nedaudz arī par supervaroņiem, jo cits kino mūsdienās vairs netiek apmeklēts.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

Šajā traģikomēdijā no dzīvu, pulsējošu stāstu autora Alehandro Gonzaleza Injaritu izdoma mijas ar realitāti, bet reāli cilvēki – ar izdomātiem tēliem, un tāpēc pirmajā brīdī nebūt nav skaidrs, kurš ir kurš. Putncilvēks ir filma par mums visiem un supervaroni ikvienā no mums.

Galvenajās lomās: Maikls Kītons, Edvards Nortons, Emma Stouna, Zaks Galiafanakiss

Režisora Alehandro Gonzalesa Injaritu kontā ir tāda filmas kā 21 Grams, Babel, Amores Perros.

0 komentāri
Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ziemassvētki bērniem ir ļoti īpaši svētki – Ziemassvētku vecītis, eglīte, sniegs, piparkūkas, lampiņas, svecītes, dzejoļi un protams – dāvanas! Bez dāvanām bērnam, visticamāk, mūsdienās nav iedomājami Ziemassvētki, jo tieši tāpēc taču tiek rakstītas vēstules vīram uz Ziemeļpolu, lai izstāstītu savas kvēlākās vēlēšanās, ko svētkos gribētu saņemt šogad!

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas