Toms Grēviņš: Jaunais gads jāsagaida kustoties!

0 komentāri

DJ Toms Grēviņš apsolījis parūpēties par īstajiem kustību ritmiem Vecrīgas Ziemassvētku tirdziņā. “Tāpēc mums visiem kopā būs silti un jautri!” viņš saka.

Jau tradicionāli uz Jaunā gada sagaidīšanu ar plašu bezmaksas kultūras programmu un dažādām aktivitātēm aicina Vecrīgas Ziemassvētku tirdziņš Doma laukumā. Vecgada nakts svinības vadīs DJ Toms Grēviņš. Viņš deju ritmus sāks spēlēt pulksten 22.00.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

Toms Grēviņš stāsta, ka vadīt Jaunā gada sagaidīšanu Doma laukumā nav nekāda ierastā lieta: “Tā kā savu profesionālo dzīvi esmu veltījis visam par un ap mūziku, nereti nācies veco gadu aizvadīt “dīdžejojot”. Visbiežāk – mazās, pārpildītās kafejnīcās, tādēļ līksmot kopā ar tautu Doma laukumā ir ekskluzīva iespēja, ko darīšu jau otro gadu. Šī vieta man ir īpaša, jo tieši Doma laukumu savā ikdienā redzu visbiežāk. Lai kur dotos, garām tam nepaskriešu.”

Atbildot uz jautājumu par to, kāpēc vērts Vecgada vakarā doties ārā no mājas, Toms atbild nedomājot: “Jaunā gada sagaidīšana pilsētvidē, brīvdabā ir pavisam savādāks piedzīvojums nekā mājās siltumā “savējo” lokā. Varu garantēt, ka tā ir iespēja sākt gadu, iepazīstoties ar jauniem draugiem no visas pasaules. Atmosfēra šeit ir ļoti pozitīva. Šogad visiem novēlu Jauno gadu sagaidīt kustoties, lai arī nākamais gads ir pozitīvi darbīgs! Apsolu, ka par īstajiem kustību ritmiem šeit, Vecrīgas Ziemassvētku tirdziņā, parūpēšos, tāpēc mums visiem kopā būs silti un jautri!”

31. decembrī Vecrīgas Ziemassvētku tirdziņā notiks dejas, konkursi, laimes liešana, nākotnes zīlēšana un citas aktivitātes lieliem un maziem. Tirgotāji rosīsies līdz pat pulksten 1 naktī. Pulksten 19.00 publiku izklaidēs DJ Artis Volfs, no pulksten 20.00 līdz 23.00 grupa Flame & The Rolltones un līdz pat 2 naktī rosīsies Toms Grēviņš.

Foto

0 komentāri
Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Ir pieņemts domāt, ka Ziemassvētku laikam ir jābūt mierīgākajam un klusākajam laikam gadā. Tomēr pirmssvētku periods parasti ir pilns ar steigu, simts darbiem, pirkumiem, rosīšanos virtuvē un nebeidzamiem sarakstiem. Kā iegādāties Ziemassvētku dāvanas, lai tas nepārvēršas galvassāpēs?

Preces vai dāvanu kartes – kura ir labākā dāvanu izvēle?

Preces vai dāvanu kartes - kura ir labākā dāvanu izvēle?

Dāvanas izvēlēties nekad nav vienkārši. Jo ļaunāk, ja tas ir kļuvis par pienākumu. Ziemassvētku laiks ir neizbēgams dāvināšanas (un arī saņemšanas) laiks, kas nozīmē – ir jāmeklē un jāpērk dāvanas! Tomēr, ja šis process kļūst par tukšu pienākumu, tas var sagādāt nevajadzīgu stresu un pat negatīvas emocijas. Katru gadu viens un tas pats… Ja tā ir noticis – šogad vajag censties paskatīties uz dāvanu meklēšanu un gatavošanu pavisam citā gaismā! Lasi tālāk un uzzini – kā!

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas