Tokijā kronēta pasaules skaistākā sieviete

0 komentāri

Kamēr pašu mājās notikumus iekrāso patriotisms, skaists – vārda tiešajā nozīmē – pasākums aizvadīts Japānas galvaspilsētā. Tur kronēta pasaules skaistākā sieviete. Par skaistumkonkursa Miss International uzvarētāju atzīta 21 gadu vecā studente Valērija Ernandesa no Puertoriko.

Starptautiskajā skaistumkonkursā, kas šogad norisinājās 54. reizi, piedalījās daiļavas no 74 valstīm un reģioniem. Par konkursa uzvarētāju kronēta puertorikāniete Valērija Ernandesa, kura ir otrā kronētā savas tautības pārstāve konkursa ilgajā vēsturē.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

Otrajā vietā aiz Valērijas ierindojās kolumbiete Zuleika Suaresa, bet trešajā – Punika Kulsontornruta no Taizemes.

Miss International tiek uzskatīts par vienu no nozīmīgākajiem skaistumkonkursiem pasaulē, kas ietilpst “lielajā četriniekā”, kurā vēl ir arī Miss Universe, Miss World un Miss Supranational.

0 komentāri
Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Ir pieņemts domāt, ka Ziemassvētku laikam ir jābūt mierīgākajam un klusākajam laikam gadā. Tomēr pirmssvētku periods parasti ir pilns ar steigu, simts darbiem, pirkumiem, rosīšanos virtuvē un nebeidzamiem sarakstiem. Kā iegādāties Ziemassvētku dāvanas, lai tas nepārvēršas galvassāpēs?

Vēl par šo tēmu

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas