“The Sound Poets” koncerts Siguldā jau sestdien

0 komentāri

16. augustā Siguldas pilsdrupās ar īpašu koncertu uzstāsies pašmāju intelektuālā poproka grupa “The Sound Poets”.

Koncerta repertuāru veidos dziesmas no albuma “Tavs Stāsts”, piedalīsies paplašināts stīgu sastāvs un neiztrūkstoša daļa – koris. Šajā koncertā tas būs Siguldas jauniešu koris “Atvars”.

Koncerts Siguldā būs grupa pēdējā vērienīgā uzstāšanās pirms došanās studijā, kur tiks strādāts pie jaunā skaņu materiāla.

Koncerts tiks iemūžinats video, ko grupa ir ieplānojusi izdot DVD formātā vēl līdz šī gada beigām. Lai papildinātu koncertu ar klausītāju emocijām, grupa aicina ikvienu piedalīties, filmējot notiekošo ar saviem viedtālruņiem.

Koncertā kā viesi piedalīsies Igauņu grupa “Frankie Animal”.

Biļetes uz “The Sound Poets” koncertu Siguldas pilsdrupās piejamas www.ekase.lv. Biļešu cena līdz koncerta dienai – 20.00 eur, bet koncerta dienā 25 eur.

0 komentāri
Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ziemassvētki bērniem ir ļoti īpaši svētki – Ziemassvētku vecītis, eglīte, sniegs, piparkūkas, lampiņas, svecītes, dzejoļi un protams – dāvanas! Bez dāvanām bērnam, visticamāk, mūsdienās nav iedomājami Ziemassvētki, jo tieši tāpēc taču tiek rakstītas vēstules vīram uz Ziemeļpolu, lai izstāstītu savas kvēlākās vēlēšanās, ko svētkos gribētu saņemt šogad!

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas