”Tas jau bija saskaņots ar pašu Sandru.” Andris Brīnums atklāj aizgājējas vēlēšanos par ”Duets Sandra” nākotni

Divus mēnešus pēc solistes Sandras Brīnumas nāves aktīvu koncertdarbību atsākusi blice ”Duets Sandra”. Kamēr daļa Latvijas grupas, kuras sastāvā nu Andrim Brīnumam pievienojies Andris Roga, atgriešanos sveic ar sajūsmu, otra puse pārmet Sandras dzīvesbiedram Andrim slavas kaldināšanu uz aizgājējas rēķina. Andris vērsās pie Skaties.lv, lai pieliktu punktu nelabvēļu runām.

Atpakaļ uz rakstu

6 komentāri

 • Feja

  Feja

  Ja Sandra to gribēja, tā tam jābūt, mūsu diskusijām te nav vietas.
 • MO

  MO

  Nu ko var spriedelēt? Pieņemiet tak jūs to faktu un liekat mierā cilvēku. Ja nepatīk tad neklausies. Ka tik kautko riebīgu pateikt.
 • mja

  mja

  Man gan šķiet muļķīgi saglabāt grupas nosaukumu Sandra,ja pašas nav!!! Ja jau tik viegli bija nomainīt Sandru uz citu sievieti,tad tikpat labi jānomaina arī grupas nosaukums!!!!!
 • Liene
 • Yggy

  Yggy

  Latvija nu gan nav tik liela, lai ar skaļu reklāmu/skandālu nevarētu netikt pamanīta grupas nosaukuma maiņa.Neteiktu,ka tad būtu jāsāk viss no sākuma.
 • Dina

  Dina

  Super! Man arī patīk, ka tiek saglabāts Sandras vārds. Ja būtu Duets Andris tagad, tas vot būtu necienīgi!

Pievienot komentāru

Ienāc ar sociālo tīklu profilu vai ievadi savu vārdu

Esi pieklājīgs savos izteicienos. Viedokli argumentē. Raksti tikai tādu komentāru, kas pauž tavu viedokli vai ir noderīgs citiem portāla lietotājiem. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem komentēšanas iespēja liegta.