Tapusi pirmā latviešu 3D filma

0 komentāri

Šovakar, 29. decembrī, pirmizrādi piedzīvos filma, kurai jau ir nodrošināta vieta pašmāju kino vēsturē.

Filma Rīga 2041 ir pirmais pilnmetrāžas darbs, kas Latvijā tapis trīsdimensiju formātā. Lai arī pasaulē lielākā daļa filmu joprojām tiek radītas tradicionālajā formātā, 3D un speciālās brilles tās vērošanai nodrošina lielāku klātbūtnes sajūtu.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

Filmas veidotāju iecere bija parādīt Rīgu nākotnē – 2041.gadā. Šī ir simboliska skaitļu spēle, jo projekts, tapis Rīgas kā Eiropas kultūras galvaspilsētas programmas ietvaros.

“Savā ziņā tas jau ir eksperiments, ko tad ar mazu budžetu varam izdarīt,” stāsta filmas Rīga 2041 mākslinieciskā vadītāja Astra Zoldnere.

Savukārt filmas Rīga 2041 līdzrežisors Didzis Eglītis atklāj: “Tajā 41 gadā man būs ļoti interesanti to paskatīties, pasmieties, kā mēs to visu domājām. Līdz ar to, jo vairāk nepareizas lietas, smieklīgākas, jo labāk…”

Filma plašākai publikai tiks demonstrēta janvārī.

0 komentāri
Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Ir pieņemts domāt, ka Ziemassvētku laikam ir jābūt mierīgākajam un klusākajam laikam gadā. Tomēr pirmssvētku periods parasti ir pilns ar steigu, simts darbiem, pirkumiem, rosīšanos virtuvē un nebeidzamiem sarakstiem. Kā iegādāties Ziemassvētku dāvanas, lai tas nepārvēršas galvassāpēs?

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas