Tā dziedošais policists Nikolajs Puzikovs tika galā ar likumpārkāpējiem

17 komentāri

Dziedātājs, šova O!Kartes akadēmija dalībnieks Nikolajs Puzikovs, iespējams, ir slavenākais policists Latvijā. Lai arī lielākā daļa viņu iepazinuši tieši muzikālā talanta dēļ, savu ikdienu jaunietis aizvada pavisam citādāk.

Piektdienas rītā Puzikovs veikli ticis galā ar likumpārkāpējiem, kuri nozaga kāda jaunieša velosipēdu. ”Paldies ātram policijas darbam,” pateicību ar sociāla tīkla Facebook.com palīdzību pauž Toms, kuram dziedošais policists arī izpalīdzējis.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

Tikmēr puiša draugi joko, ka pēc šā negadījuma velosipēdam cēlusies vērtība, jo kā nekā to atguvis pats Puzikovs.

FOTO

17 komentāri

TOP komentāri

 • hahaha
  +4

  hahaha

  vinam par to algu maksā, nekadu varoņdarbu jau neizdarija

  02.10.2015 21:38

 • 123
  +4

  123

  Ka nama iedzivotaja varu pateikt, ka so velosipedu atrada kopa ar ta nozadzeju pasvaldibas policijas darbinieks kurs dezure taja eka.

  02.10.2015 20:59

 • Laura Petunova
  +4

  Laura Petunova

  Mazliet stulba situācija,jo viņš jau viens šo riteni neatguva,bet ar savu kolēģi Jāni kopā. Nevajag tik ļoti slavināt tikai Nikolaju.

  02.10.2015 18:11

Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ziemassvētki bērniem ir ļoti īpaši svētki – Ziemassvētku vecītis, eglīte, sniegs, piparkūkas, lampiņas, svecītes, dzejoļi un protams – dāvanas! Bez dāvanām bērnam, visticamāk, mūsdienās nav iedomājami Ziemassvētki, jo tieši tāpēc taču tiek rakstītas vēstules vīram uz Ziemeļpolu, lai izstāstītu savas kvēlākās vēlēšanās, ko svētkos gribētu saņemt šogad!

Vēl par šo tēmu

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas