Sviftas fani pieprasa dziedātājai mūzikas atgriešanu Spotify

0 komentāri

Amerikāņu dziedātājas Teilores Sviftas fani oficiālā vēstulē mudinājuši mūziķi atgriezt savas dziesmas mūzikas straumēšanas vietnē Spotify pēc tam, kad pagājušonedēļ dziedātāja no vietnes izņēma visu savu dziesmu katalogu, raksta izklaides ziņu portāls WENN.

Šādu soli dziedātāja spēra savas ierakstu kompānija Big Machine mudināta. Sviftas mūzika bija iekļauta 19 miljonos lietotāju izveidoto dziesmu sarakstu. Nu fani ķērušies pie petīcijas sagatavošanas, kas izvērsta vietnē ipetition.com. Aktivitātes vaininieces ir galvenokārt sieviešu kārtas pārstāves. Oficiālā vēstulē viņas lūgušas dziedātāju ļaut klausīties mūziku Spotify, jo augsto mūzikas ierakstu cenu dēļ albumus nav iespējams nopirkt.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

24 gadus vecās dziedātājas jaunākais albums 1989 iznāca 27. oktobrī. Lai arī oficiālie dati par ieraksta pārdošanas apjomu vēl nav zināmi, albumam prognozē lieliskus panākumus.

0 komentāri
Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ziemassvētki bērniem ir ļoti īpaši svētki – Ziemassvētku vecītis, eglīte, sniegs, piparkūkas, lampiņas, svecītes, dzejoļi un protams – dāvanas! Bez dāvanām bērnam, visticamāk, mūsdienās nav iedomājami Ziemassvētki, jo tieši tāpēc taču tiek rakstītas vēstules vīram uz Ziemeļpolu, lai izstāstītu savas kvēlākās vēlēšanās, ko svētkos gribētu saņemt šogad!

Vēl par šo tēmu

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas