Svifta un Heriss gāž no troņa Bejonsi un Jay Z

0 komentāri

Amerikāņu dziedātāja Teilora Svifta un skotu dīdžejs Kalvins Heriss atzīti par visvairāk pelnošo pāri, aprēķinājis biznesa žurnāls Forbes. Tādējādi viņi apsteiguši dziedātāju Bejonsi (Beyonce) un reperi Jay Z.

24 gadus vecā Svifta un 31 gadu vecais Heriss pēdējo 12 mēnešu laikā nopelnījuši 146 miljonus ASV dolāru (130 milj. eiro), apsteidzot Bejonsi un Jay Z, kuru pēdējā gada ieņēmumi tiek lēsti 110,5 milj. dolāru (98,6 milj. eiro), bet saraksta trešo vietu ieņēmuši kantrīdziedātāji Bleiks Šeltons un Miranda Lamberte ar 57 milj. ASV dolāru (51 milj. eiro).

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

Svifta, kura pirms pusgada sacēla vētru mūzikas industrijā, no mūzikas straumēšanas vietnes Spotify izņemot visu savu albumu katalogu, ceturtdien apstiprināja, ka viņas jaunākais albums 1989 būs pieejams straumēšanas servisā Apple Music.

0 komentāri
Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Ir pieņemts domāt, ka Ziemassvētku laikam ir jābūt mierīgākajam un klusākajam laikam gadā. Tomēr pirmssvētku periods parasti ir pilns ar steigu, simts darbiem, pirkumiem, rosīšanos virtuvē un nebeidzamiem sarakstiem. Kā iegādāties Ziemassvētku dāvanas, lai tas nepārvēršas galvassāpēs?

Preces vai dāvanu kartes – kura ir labākā dāvanu izvēle?

Preces vai dāvanu kartes - kura ir labākā dāvanu izvēle?

Dāvanas izvēlēties nekad nav vienkārši. Jo ļaunāk, ja tas ir kļuvis par pienākumu. Ziemassvētku laiks ir neizbēgams dāvināšanas (un arī saņemšanas) laiks, kas nozīmē – ir jāmeklē un jāpērk dāvanas! Tomēr, ja šis process kļūst par tukšu pienākumu, tas var sagādāt nevajadzīgu stresu un pat negatīvas emocijas. Katru gadu viens un tas pats… Ja tā ir noticis – šogad vajag censties paskatīties uz dāvanu meklēšanu un gatavošanu pavisam citā gaismā! Lasi tālāk un uzzini – kā!

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas