Sūzana Boila vēlas bērnu

0 komentāri

Skotu dziedātāja Sūzana Boila (Susan Boyle) 53 gadu vecumā plāno kļūt par māmiņu, mazuli adoptējot, vēsta izklaides ziņu portāls Wenn.

Boila, kura guva pasaules slavu ar uzstāšanos talantu šovā Britain’s Got Talent, atklāj, ka vienmēr ilgojusies pēc ģimenes un bērniem. Nu dziedātāja spērusi soli mērķa virzienā un uzsākusi adopcijas procesu.

“Manī ir tik daudz mīlestības, ko dāvāt. Es vēlos adoptēt bērniņu, kuram nekā daudz nav, kuram es patiešām varētu ko dot. Jau gadu esmu par to domājusi. Patiesi mīlu bērnus. Es vienmēr esmu viņus vēlējusies, bet man nav varējis bērnu būt,” dziedātāja atklāja britu laikrakstam Sunday Mirror.

Boila cera, ka viņas vecums un ģimenes statuss (viņa nav precējusies un dzīvo viena) nebūs šķērslis bērna adopcijai, piebilstot, ka cilvēki gan šo viņas apņemšanos nevērtē nopietni, bet domā, ka viņa ķircinās. “Tad jau redzēsim!” teic apņēmīgā Boila.

0 komentāri
Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks? 1

Ziemassvētki bērniem ir ļoti īpaši svētki – Ziemassvētku vecītis, eglīte, sniegs, piparkūkas, lampiņas, svecītes, dzejoļi un protams – dāvanas! Bez dāvanām bērnam, visticamāk, mūsdienās nav iedomājami Ziemassvētki, jo tieši tāpēc taču tiek rakstītas vēstules vīram uz Ziemeļpolu, lai izstāstītu savas kvēlākās vēlēšanās, ko svētkos gribētu saņemt šogad!

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas