Sus Dungo aicina uz Rānda Loul koncertu kultūras telpā 3 Māsas

0 komentāri

Meiteņu “indie-folk” grupa Sus Dungo 15. novembrī ar rudenīgu noskaņu koncertu uzstāsies jaunajā kultūras telpā 3 Māsas, kur izpildīs arī dziesmas no gaidāmā albuma.

Koncertprogrammā paredzēta ne tikai mūzika, bet arī dzejiskas performances, kas saistītas ar jūru, liedagu un rudeni, informē kultūras telpas 3 Māsas pārstāve Egija Silāre.

”Rānda Loul” tulkojumā no līvu valodas nozīmē ”liedaga dziesma”. Šis ir stāsts par redzējumiem, atmiņām un notikumiem vietā, kur sastopas debesis ar zemi, ūdeni un uguni, saulei nogrimstot, lai atkal uzaustu. Vietā, kur sastopas bezgalīgais ar mūžīgo, nepastāvīgais ar izzūdošo, kur upes ieplūst un laivas aizplūst, kur cilvēki satiekas un izšķiras, kur pazūd, lai atrastos, kur sastopam sevi pašu. Līdzīga noskaņa gaidāma arī koncertā kultūras telpā 3 Māsas.

Koncerta skanējumu papildinās arī citādākas skaņas. Sus Dungo šobrīd aktīvi strādā pie topošā albuma, un koncertā būs iespēja dzirdēt arī dažus no gaidāmā albuma skaņdarbiem.

Biļetes uz grupa Sus Dungo koncertu kultūras telpā 3 Māsas 15. novembrī plkst. 20.00 iespējams iegādāties  Biļešu paradīze kasēs un bilesuparadize.lv. Vairāk par Sus Dungo: susdungo.lv un facebook.com/susdungo.

0 komentāri
Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Ir pieņemts domāt, ka Ziemassvētku laikam ir jābūt mierīgākajam un klusākajam laikam gadā. Tomēr pirmssvētku periods parasti ir pilns ar steigu, simts darbiem, pirkumiem, rosīšanos virtuvē un nebeidzamiem sarakstiem. Kā iegādāties Ziemassvētku dāvanas, lai tas nepārvēršas galvassāpēs?

Preces vai dāvanu kartes – kura ir labākā dāvanu izvēle?

Preces vai dāvanu kartes - kura ir labākā dāvanu izvēle?

Dāvanas izvēlēties nekad nav vienkārši. Jo ļaunāk, ja tas ir kļuvis par pienākumu. Ziemassvētku laiks ir neizbēgams dāvināšanas (un arī saņemšanas) laiks, kas nozīmē – ir jāmeklē un jāpērk dāvanas! Tomēr, ja šis process kļūst par tukšu pienākumu, tas var sagādāt nevajadzīgu stresu un pat negatīvas emocijas. Katru gadu viens un tas pats… Ja tā ir noticis – šogad vajag censties paskatīties uz dāvanu meklēšanu un gatavošanu pavisam citā gaismā! Lasi tālāk un uzzini – kā!

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas