Stīvijam Vonderam devītais bērns

0 komentāri

64 gadus vecais dziedātājs Stīvijs Vonders atkal kļuvis par tēvu – viņa draudzene mūziķim dāvājusi devīto bērnu, raksta izklaides ziņu portāls WENN.

R&B leģenda un viņa draudzene Tomeka Robina Breisa meitiņai devušu vārdu Nia, kas nozīmē mērķis, nolūks.

Pāra pirmais bērns pasaulē nāca pirms gada. Pārējie septiņi bērni S. Vonderam dzimuši iepriekšējās laulībās, tostarp divus dēlus dziedātājam dāvājusi viņa otrā sieva modes dizainere Li Milarda Morisa, no kuras dziedātājs šķīrās 2012. gadā.

0 komentāri
Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Ir pieņemts domāt, ka Ziemassvētku laikam ir jābūt mierīgākajam un klusākajam laikam gadā. Tomēr pirmssvētku periods parasti ir pilns ar steigu, simts darbiem, pirkumiem, rosīšanos virtuvē un nebeidzamiem sarakstiem. Kā iegādāties Ziemassvētku dāvanas, lai tas nepārvēršas galvassāpēs?

Preces vai dāvanu kartes – kura ir labākā dāvanu izvēle?

Preces vai dāvanu kartes - kura ir labākā dāvanu izvēle?

Dāvanas izvēlēties nekad nav vienkārši. Jo ļaunāk, ja tas ir kļuvis par pienākumu. Ziemassvētku laiks ir neizbēgams dāvināšanas (un arī saņemšanas) laiks, kas nozīmē – ir jāmeklē un jāpērk dāvanas! Tomēr, ja šis process kļūst par tukšu pienākumu, tas var sagādāt nevajadzīgu stresu un pat negatīvas emocijas. Katru gadu viens un tas pats… Ja tā ir noticis – šogad vajag censties paskatīties uz dāvanu meklēšanu un gatavošanu pavisam citā gaismā! Lasi tālāk un uzzini – kā!

Vēl par šo tēmu

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas