Star FM parāda, kā būtu jāizklausās 2014. gada labākajai dziesmai

0 komentāri

Radio Star FM ar savām ētera personībām studijā ierakstījuši, kā būtu jāizklausās 2014. gada labākajai dziesmai.

Oskars Lepers, Maija Rozīte, Māris Grigalis un Atis Zviedris likuši lietā savus dziedāšanas talantus un izdziedājuši visas dziesmas, kas nominētas Mūzikas gada ierakstu balvai Zelta Mikrofons 2014 labākajai dziesmai. Tajā nominēts Dons ar kompozīciju Tev piedzims bērns, Musiqq ar dziesmu Sekundes, grupa Carnival Youth ar dziesmu Never Have Enough, Dons ar dziesmu Medus pods un Olga Rajecka ar dziesmu Saule riet (Dween remix).

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

Atgādinām, ka tieši vakar tika sadalītas Zelta Mikrofona balvas, kurā triumfēja Dons un grupa Instrumenti, kuri katrs saņēma pa trim balvām.

0 komentāri
Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Ir pieņemts domāt, ka Ziemassvētku laikam ir jābūt mierīgākajam un klusākajam laikam gadā. Tomēr pirmssvētku periods parasti ir pilns ar steigu, simts darbiem, pirkumiem, rosīšanos virtuvē un nebeidzamiem sarakstiem. Kā iegādāties Ziemassvētku dāvanas, lai tas nepārvēršas galvassāpēs?

Preces vai dāvanu kartes – kura ir labākā dāvanu izvēle?

Preces vai dāvanu kartes - kura ir labākā dāvanu izvēle?

Dāvanas izvēlēties nekad nav vienkārši. Jo ļaunāk, ja tas ir kļuvis par pienākumu. Ziemassvētku laiks ir neizbēgams dāvināšanas (un arī saņemšanas) laiks, kas nozīmē – ir jāmeklē un jāpērk dāvanas! Tomēr, ja šis process kļūst par tukšu pienākumu, tas var sagādāt nevajadzīgu stresu un pat negatīvas emocijas. Katru gadu viens un tas pats… Ja tā ir noticis – šogad vajag censties paskatīties uz dāvanu meklēšanu un gatavošanu pavisam citā gaismā! Lasi tālāk un uzzini – kā!

Vēl par šo tēmu

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas