Star FM komanda ēterā sveic Māri Grigali ar ģimenes pieaugumu

0 komentāri

Šorīt savu otro dēliņu pasaulē sagaidījis LNT laika ziņu vadītājs, radio Star FM ētera balss Māris Grigalis. Priecīgo vēsti nav laiduši garām viņa kolēģi radio Star FM rīta raidījumā Zoopastā.

“Mums šodien radio Star FM studijā ir īpašs noskaņojums – īsā laika periodā esam piedzīvojuši ko skaistu, kas ir liels notikums katra cilvēka dzīvē. Par to ir parūpējušies mūsu kolēģi. Pavisam nesen priecājāmies par to, ka Maija ir kļuvusi par māmiņu otrreiz – burvīgai meitiņai Lindai, nu varam priecāties par kolēģi Māri Grigali,” no Star FM studijas ziņoja Jānis Romanovskis. “Pulksten 8:10 no rīta pasaulē ir nācis īsts kārtīgs Grigalis – rakstīja Māris.”

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

“Sūtam sirsnīgus sveicienus gan Mārim, gan Māra sievai Zanei,” sveica Baiba Sipeniece-Gavare, sveicienam pievienojot arī dzejas rindas.

Tiesa gan, jau pēc desmitiem Māris bija atpakaļ studijā. “Ar to mēs, Star FM komanda izceļamies – darbu nekavējam!” – nosmēja Baiba un Jānis.

Video

Foto

0 komentāri
Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Ir pieņemts domāt, ka Ziemassvētku laikam ir jābūt mierīgākajam un klusākajam laikam gadā. Tomēr pirmssvētku periods parasti ir pilns ar steigu, simts darbiem, pirkumiem, rosīšanos virtuvē un nebeidzamiem sarakstiem. Kā iegādāties Ziemassvētku dāvanas, lai tas nepārvēršas galvassāpēs?

Preces vai dāvanu kartes – kura ir labākā dāvanu izvēle?

Preces vai dāvanu kartes - kura ir labākā dāvanu izvēle?

Dāvanas izvēlēties nekad nav vienkārši. Jo ļaunāk, ja tas ir kļuvis par pienākumu. Ziemassvētku laiks ir neizbēgams dāvināšanas (un arī saņemšanas) laiks, kas nozīmē – ir jāmeklē un jāpērk dāvanas! Tomēr, ja šis process kļūst par tukšu pienākumu, tas var sagādāt nevajadzīgu stresu un pat negatīvas emocijas. Katru gadu viens un tas pats… Ja tā ir noticis – šogad vajag censties paskatīties uz dāvanu meklēšanu un gatavošanu pavisam citā gaismā! Lasi tālāk un uzzini – kā!

Vēl par šo tēmu

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas