”Splendid Palace” jauno sezonu ievadīs ar vairākām pirmizrādēm

0 komentāri

Kinoteātris ”Splendid Palace” rudens-ziemas sezonu uzsāks 21. augustā ar Ņujorkā dzīvojošās latviešu režisores Signes Baumanes filmas ”Akmeņi manās kabatās” pirmizrādi.

”Akmeņi manās kabatās” ir personisks autobiogrāfisks stāsts par Latvijas vēsturi caur vienas ģimenes piecām dažādu paaudžu sievietēm – ne bez humora. Filma jau guvusi godalgas pasaulē.

Augusta beigās un septembra sākumā ”Splendid Palace” būs nacionālo filmu pirmizrāžu laiks, uz lielā ekrāna sagaidīsim arī Pētera Krilova veidoto dokumentālo filmu ” Uz spēles Latvija”, Dzintara Dreiberga ”Nāc ar mani padejot” pirmizrādes, savukārt 3. septembrī pirmizrādi piedzīvos starptautisks dokumentāls projekts, kuru veido septiņi ievērojami dažādu valstu dokumentāla kino režisori, tostarp vecmeistars Ivars Seleckis, kurš septembrī svinēs 80.jubileju un ir vienīgais Eiropas Kino akadēmijas laureāts latvietis kino vēsturē.

”Šī būs Eiropas un nacionālā kino sezona, kas savu kulmināciju sasniegs gada nogalē, kad Rīgā tiks pasniegtas Eiropas Kinoakadēmijas gada balvas. Jau zināms, ka 12.decembrī kinoteātrī ”Splendid Palace” norisināsies Eiropas Kinoakadēmijas īpašais notikums – Balvas pasniegšana par mūža ieguldījumu Eiropas kino mākslā. Personība, kurai šogad saņems šo balvu, pagaidām vēl tiek turēta noslēpumā,” stāsta ”Splendid Palace” kuratore, kinokritiķe Daira Āboliņa, solot šīs sezonas repertuārā vēl daudz dažādu patīkamu kino piedzīvojumu.

No 12. līdz 21. septembrim kinoteātrī ”Splendid Palace” norisināsies starptautiskais kino festivāls ”Baltijas Pērle”, vairāk informācijas par festivāla programmu: http://www.balticpearl.lv/

0 komentāri
Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Ir pieņemts domāt, ka Ziemassvētku laikam ir jābūt mierīgākajam un klusākajam laikam gadā. Tomēr pirmssvētku periods parasti ir pilns ar steigu, simts darbiem, pirkumiem, rosīšanos virtuvē un nebeidzamiem sarakstiem. Kā iegādāties Ziemassvētku dāvanas, lai tas nepārvēršas galvassāpēs?

Preces vai dāvanu kartes – kura ir labākā dāvanu izvēle?

Preces vai dāvanu kartes - kura ir labākā dāvanu izvēle?

Dāvanas izvēlēties nekad nav vienkārši. Jo ļaunāk, ja tas ir kļuvis par pienākumu. Ziemassvētku laiks ir neizbēgams dāvināšanas (un arī saņemšanas) laiks, kas nozīmē – ir jāmeklē un jāpērk dāvanas! Tomēr, ja šis process kļūst par tukšu pienākumu, tas var sagādāt nevajadzīgu stresu un pat negatīvas emocijas. Katru gadu viens un tas pats… Ja tā ir noticis – šogad vajag censties paskatīties uz dāvanu meklēšanu un gatavošanu pavisam citā gaismā! Lasi tālāk un uzzini – kā!

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas