”Splendid Palace” izrādīs Manhetenas īsfilmu festivāla labākās filmas

0 komentāri

3. un 4. oktobrī plkst. 19:00 kinoteātrī ”Splendid Palace” notiks starptautiskā Manhetenas īsfilmu festivāla (Manhattan Short, Ņujorka, ASV) 2014. gada konkursa finālistu programmas skate. Arī šogad rīdziniekiem būs iespēja noteikt festivāla uzvarētāju, piedaloties balsošanā.

Šogad filmu festivāla “Manhattan Short” fināla programmā – žanru, sižetu un varoņu daudzveidība – katrs skatītājs atradīs sev vistuvāko filmu. Daudzas no tām jau ir guvušas balvas prestižos kinofestivālos – Sundance, Tribeka, Berlīnē Toronto u.c. Režisoru meistarība, talantīgi scenāriji un stāstu universālums – tie ir faktori, kas apvieno 10 filmas finālistes no ASV, Lielbritānijas, Austrālijas, Francijas, Nīderlandes, Vācijas, Norvēģijas, Meksikas.

Skatītāji saņems balsošanas kartīti, kurā būs jāatzīmē tikai viena – labākā pēc katra domām filma. Šogad skatītāji varēs izvēlēties gan, viņaprāt, labāko filmu, gan arī izcilāko aktieri vai aktrisi. Rīgas skatītāju balsošanas rezultāti tiks nosūtīti uz Ņujorku, kur 5. oktobrī, saskaitot visas skatītāju balsis, tiks noteikts šī gada uzvarētājs.

2014. gada ”Manhattan Short” filmas finālistes:

  • “97%”, Ben Brand, Nīderlande
  • ”Noziedzība. Animācijas seriāls”/”Crime.The Animated Series”, Alix Lambert&Sam Chou, ASV
  • ”Uz tilta”/”On The Bridge”, Sameer Patel, Lielbritānija
  • ”Pārvietošana”/”Shift”, James Croke, Austrālija
  • ”Krišana”/”The Fall”, Andreas Thaulow, Norvēģija
  • ”Ieslēgts un izslēgts”/ ”On/Off”, Thierry Lorenzi, Francija
  • ”Dzīvā ēsma”/”La Carnada”, Josh Soskin, Meksika
  • ”Kleita no aizkariem”/ ”Mend And Make Do”, Bexie Bush, Lielbritānija
  • ”Visdrosmīgākie”/ ”The Bravest.The Boldest”, Moon Molson, ASV
  • ”Degunradzis pilnā ātrumā”/”Rhino Full Throttle”, Eric Schmitt, Vācija

Pasākums notiek sadarbībā ar ASV vēstniecību Latvijā, ”Wellton Centrum Hotel & Spa”, restorānu ”Yakuza Sushi & Asian Fusion”, restorānu ”Djadja Vaņa”.

Papildu informācija: manhattanshort.com

0 komentāri
Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Ir pieņemts domāt, ka Ziemassvētku laikam ir jābūt mierīgākajam un klusākajam laikam gadā. Tomēr pirmssvētku periods parasti ir pilns ar steigu, simts darbiem, pirkumiem, rosīšanos virtuvē un nebeidzamiem sarakstiem. Kā iegādāties Ziemassvētku dāvanas, lai tas nepārvēršas galvassāpēs?

Preces vai dāvanu kartes – kura ir labākā dāvanu izvēle?

Preces vai dāvanu kartes - kura ir labākā dāvanu izvēle?

Dāvanas izvēlēties nekad nav vienkārši. Jo ļaunāk, ja tas ir kļuvis par pienākumu. Ziemassvētku laiks ir neizbēgams dāvināšanas (un arī saņemšanas) laiks, kas nozīmē – ir jāmeklē un jāpērk dāvanas! Tomēr, ja šis process kļūst par tukšu pienākumu, tas var sagādāt nevajadzīgu stresu un pat negatīvas emocijas. Katru gadu viens un tas pats… Ja tā ir noticis – šogad vajag censties paskatīties uz dāvanu meklēšanu un gatavošanu pavisam citā gaismā! Lasi tālāk un uzzini – kā!

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas