Spectre būs dārgākā Džeimsa Bonda sērijas filma

0 komentāri

Gaidāmā kinolente Spectre būs līdz šim dārgākā Džeimsa Bonda franšīzes filma, vēsta kinoindustrijas žurnāls The Hollywood Reporter.

Raidorganizācijas CNN rīcībā nonākusi producentu kompānijas MGM prezidenta Džonatana Glikmana novembrī sūtītā e-pasta vēstule, ka filmas budžets esot lielāks par 300 miljoniem ASV dolāru (242 miljoniem eiro).

Filmu izplatīs kompānija Sony Pictures.

Tas krietni pārsniedz iepriekšējās sērijas filmas Skyfall (Operācija Skyfall) budžetu – 210 miljonus dolāru (170 miljonus eiro) pirms nodokļu atlaidēm.

“Mēs saprotam, ka filmā vajag turpināt dažās iepriekšējās kinolentēs iesākto, turklāt skatītājiem ir radušās gaidas, kuras mums jāpiepilda. Neskatoties uz to, mums vajag atrast veidu, kā samazināt izmaksas. Tas nenozīmē, ka mēs žēlosim naudu,” piebilst Glikmans.

MGM prezidents ierosinājis vairākus taupības pasākumus, piemēram, nakts ainas filmēšanu Londonā, nevis Romā, cīņas ainā vilcienā izmantot mazāku vagonu skaitu un atteikties no mākslīgi izveidotas lietusgāzes noslēguma ainā.

Taču producente barbara Brokoli atbildes vēstulē kategoriski atteikusies samazināt vagonu skaitu, kā arī norādījusi, ka “Lielbritānijā nevar atrast tādu kapsētu vai villu”.

Kā jau ziņots, kinostudija Sony piedzīvoja vērienīgu hakeru uzbrukumu, kā rezultātā tika publicēti privātas e-pasta sarakstes un sensitīvi dati par aptuveni 47 000 bijušo un esošo darbinieku.

Kinolentes Spectre uzņemšana sākās pirmdien britu kinostudijā Pinewood Studios.

0 komentāri
Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Ir pieņemts domāt, ka Ziemassvētku laikam ir jābūt mierīgākajam un klusākajam laikam gadā. Tomēr pirmssvētku periods parasti ir pilns ar steigu, simts darbiem, pirkumiem, rosīšanos virtuvē un nebeidzamiem sarakstiem. Kā iegādāties Ziemassvētku dāvanas, lai tas nepārvēršas galvassāpēs?

Preces vai dāvanu kartes – kura ir labākā dāvanu izvēle?

Preces vai dāvanu kartes - kura ir labākā dāvanu izvēle?

Dāvanas izvēlēties nekad nav vienkārši. Jo ļaunāk, ja tas ir kļuvis par pienākumu. Ziemassvētku laiks ir neizbēgams dāvināšanas (un arī saņemšanas) laiks, kas nozīmē – ir jāmeklē un jāpērk dāvanas! Tomēr, ja šis process kļūst par tukšu pienākumu, tas var sagādāt nevajadzīgu stresu un pat negatīvas emocijas. Katru gadu viens un tas pats… Ja tā ir noticis – šogad vajag censties paskatīties uz dāvanu meklēšanu un gatavošanu pavisam citā gaismā! Lasi tālāk un uzzini – kā!

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas