Šovakar “God Is An Astronaut” Melnajā Piektdienā

0 komentāri

Šovakar klubā “Melnā piektdiena” savu otro koncertu Latvijā sniegs īru postroka apvienība “God Is An Astronaut”, aģentūru LETA informēja koncerta organizatoru pārstāvis Edgars Āboliņš.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

Apvienību “God Is An Astronaut” 2002.gadā izveidoja dvīņubrāļi Niels un Torstens Kinsellas. Lai gan sākumā grupa nebija iecerēta kā dzīvās mūzikas projekts, kopš 2008.gada “God Is An Astronaut” aktīvi koncertē visā Eiropā. Grupas jaunākais albums “Origins” iznācis 2013.gada 16.septembrī un ir arī mūzikas kritiķu atzinīgi novērtēts.

Āboliņš stāstīja, ka iepriekš “God Is An Astronaut” Latvijā viesojās 2012.gada nogalē Ģertrūdes ielas teātrī, kur grupa sniedza izpārdotu koncertu, tādēļ šoreiz ir domāts par lielākām, koncertam piemērotākām telpām.

Klubs “Melnā piektdiena” atrodas Brīvības ielā 193c.

0 komentāri
Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ziemassvētki bērniem ir ļoti īpaši svētki – Ziemassvētku vecītis, eglīte, sniegs, piparkūkas, lampiņas, svecītes, dzejoļi un protams – dāvanas! Bez dāvanām bērnam, visticamāk, mūsdienās nav iedomājami Ziemassvētki, jo tieši tāpēc taču tiek rakstītas vēstules vīram uz Ziemeļpolu, lai izstāstītu savas kvēlākās vēlēšanās, ko svētkos gribētu saņemt šogad!

Vēl par šo tēmu

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas