Šova Izklausies redzēts uzlecošās zvaigznes Elzas Rozentāles kuriozi un spilgtākie dzīves mirkļi

0 komentāri
Šova Izklausies redzēts uzlecošās zvaigznes Elzas Rozentāles kuriozi un spilgtākie dzīves mirkļi
Foto: Toms Norde

Tev noteikti jāizlasa

Šīs nedēļas žurnāla Ieva lappusēs meklējams izvērsts raksts par “atombumbu” nodēvētās Elzas Rozentāles dzīvi un to – kas viņa īsti ir!? Portāls Skaties.lv piedāvā nelielu ieskatu šajā materiālā, apskatot trīs spilgtus mirkļus no dziedātājas gaitām.

Pirmā darbavieta – kafejnīcā par viesmīli

“Kad atnācu uz Rīgu, biju meitene no laukiem, – nekad iepriekš pa kafejnīcām īpaši staigājusi nebiju. Taču, kad domāju, kā varētu pelnīt naudiņu, draugi ieteica pieteikties darbā par viesmīli kafejnīcā Kapteiņa Enriko pulkstenis. Tā arī izdarīju, bet… man nebija nekādas pieredzes,” žurnālam Ieva atzīstas dziedātāja, kurai kuriozs atgadījās jau pašā pirmajā darba dienā. “Vecākā viesmīle man iedeva paplāti, uz kuras atradās salvetēs satītas dakšiņas un nazīši, un parādīja galdiņu, lai aizeju un nolieku instrumentus. Nāves bailēs paņēmu paplāti abām rokām, piegāju pie galdiņa, sasveicinājos, un tai brīdī mans prāts vienkārši atslēdzās: paplāti ar visiem instrumentiem vienkārši noliku galda vidū un aizgāju.

Atceros, kā bārmenis uz mani skatījās ar lielām acīm, bet viesmīles sejas izteiksmē bija rakstīts: “Ak Dievs, ko viņa dara!?” Vēl ilgi par šo gadījumu pavāri virtuvē smējās.” Visiem tobrīd šķitis, ka meiteni atbrīvos no darba, taču priekšniece esot devusi otru iespēju, ko Elza izmantoja un jau mēneša laikā iemācījās visu, kas nepieciešams, lai veiktu savus darba pienākumus.

FOTO: Elza Rozentāle šovā Izklausies redzēts

Samānījusies pašam Kārlim Lācim

“Reiz savukārt man zvanīja Kārlis Lācis: ir paredzēts slēgtais bankas pasākums, – vai man ir kādas džeza dziesmas, ko varu nodziedāt!? Protams, man ir daudz! Patiesībā nebija vispār,” atceras Izklausies redzēts otrās sezonas pirmā raidījuma uzvarētāja. Viņa nedēļas laikā iemācījusies aptuveni divdesmit džeza dziesmu, un tālāk jau šis pasākums kalpojis kā atspēriena punkts meitenes karjerai. “Ar dziedāšanu pamazām sāku pelnīt naudiņu, līdz es varēju par bārmeni vairs nestrādāt.”

Uz filmēšanu dodas rūķa cepurē

Elza uzskata, ka viņa ir ļoti vienkārša meitene, par ko stāstot kāds gadījums, kad viņa devusies uz šova Koru kari 2 filmēšanu. “Es tur biju pieaicināta par viesmākslinieci uz vienu numuru. Priekšnesumā man bija milzīga kleita ar lieliem volāniem mugurpusē. Pie tās vilku parūku un garus cimdus ar mākslīgiem nagiem.”

Filmēšana toreiz ziemas laikā notikusi 11. novembra krastmalā. “Kleita bija tik milzīga, ka to nevarēja ielikt nekādā smukā drēbju “čeholiņā”, tāpēc to ievīstīju gultas palagā un, ejot pa ielu, to kā saini pārmetu pāri plecam. ” Kājās dziedātājai toreiz bijuši “vaļinki”, galvu no sala slēpusi ar rūķu cepuri, bet mugurā uzvilkusi “pufaiku”. “Tā es slāju uz filmēšanos. Krastmalā jau pēc divdesmit minūtēm tapa superdīva, kas uziet uz skatuves, “nospridzina”, bet vēl pēc divdesmit minūtēm atkal kā mazs rūķītis dodas mājās. Šis ir ļoti tipisks piemērs par mani. Ikdienā esmu vienkārša.”

Pilnu rakstu par Elzu Rozentālu lasi žurnālā Ieva 7. oktobra izdevumā.

0 komentāri

Vēl par šo tēmu

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas