Šomase pasaulē laidusi meitiņu

0 komentāri

Dziedātājas Lienes Šomases jaunākā māsa Kristīne, kas atpazīstamību iemantoja, piedaloties Kanāla 2 šovā Jaunā talantu fabrika, aprīļa pašā izskaņā kļuva par māmiņu, Valmieras slimnīcas dzemdību nodaļā pasaulē laižot meitiņu, kurai dots vārds Melānija, raksta žurnāls Kas Jauns.

”Nekad nebiju domājusi, ka bērna nākšana pasaulē var mainīt tik daudz. Man ir pilnīgi cits skatījums uz dzīvi. Esmu neizsakāmi laimīga!” sarunā ar žurnālu Kas Jauns klāsta Kristīne.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

Meitenīte piedzimstot svērusi 4 kilogramus un bija 53 centimetru gara, un viņas nākšanai pasaulē asistējis arī Kristīnes mīļotais vīrietis Armīns Podziguns, ar kuru Kristīne kopā ir aptuveni divus gadus.

Vecāki atvasei izraudzījušies neparastu vārdu, kura nozīmi rūpīgi izpētījuši. ”Melānija būs stipra rakstura meitene. Aprakstā minēts, ka viņa būs čakla, izturīga un mīlēs dabu. Labi jutīsies sabiedrībā, kas dzied,” klāsta laimīgā māmiņa.

0 komentāri
Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ziemassvētki bērniem ir ļoti īpaši svētki – Ziemassvētku vecītis, eglīte, sniegs, piparkūkas, lampiņas, svecītes, dzejoļi un protams – dāvanas! Bez dāvanām bērnam, visticamāk, mūsdienās nav iedomājami Ziemassvētki, jo tieši tāpēc taču tiek rakstītas vēstules vīram uz Ziemeļpolu, lai izstāstītu savas kvēlākās vēlēšanās, ko svētkos gribētu saņemt šogad!

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas