Sokolovs kautrējas no sava kailā ķermeņa?

0 komentāri

Skandalozais fotogrāfs Aleksandrs Sokolovs sociālās saziņas vietnē Facebook atklājis, ka vēl nav gatavs publiskot fotogrāfiju, kurā attēlots pikantos apstākļos – seksa laikā, jo ”vēl vajag bišķiņ pasportot”.

”Es apbrīnoju drosmīgus cilvēkus, kuriem nav aizspriedumu,” pārdomu ierakstu Facebook iesāk Sokolovs.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

”Nesen bija pāru fotosesija. Vienmēr cilvēkiem ir vajadzīgas ne tikai pašas bildes, bet arī, lai būtu neliels seksuālais piedzīvojums. Tas ļoti atsvaidzina ikdienu. Toreiz viss notika pēc standartprogrammas :) Ļoti erotiska fotosesija ”ar laimīgām beigām”. :) Izteikti atlētiskais vīrietis un viņa ļoti sievišķīgā un simpātiskā sieva.

Šodien ieraudzīju, ka viņi tomēr nopublicēja vienu bildi no procesa tepat, Facebook. [..] Kaut es pats sevi uzskatu par ļoti brīvdomājošu cilvēku, es laikam vēl neesmu gatavs publicēt savu seksa bildi :) Vēl vajag pasportot bišķiņ :),” pārdomās par gatavību publiskot erotiska rakstura fotogrāfijas no sava privātā arhīva dalās Sokolovs.

0 komentāri
Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Ir pieņemts domāt, ka Ziemassvētku laikam ir jābūt mierīgākajam un klusākajam laikam gadā. Tomēr pirmssvētku periods parasti ir pilns ar steigu, simts darbiem, pirkumiem, rosīšanos virtuvē un nebeidzamiem sarakstiem. Kā iegādāties Ziemassvētku dāvanas, lai tas nepārvēršas galvassāpēs?

Preces vai dāvanu kartes – kura ir labākā dāvanu izvēle?

Preces vai dāvanu kartes - kura ir labākā dāvanu izvēle?

Dāvanas izvēlēties nekad nav vienkārši. Jo ļaunāk, ja tas ir kļuvis par pienākumu. Ziemassvētku laiks ir neizbēgams dāvināšanas (un arī saņemšanas) laiks, kas nozīmē – ir jāmeklē un jāpērk dāvanas! Tomēr, ja šis process kļūst par tukšu pienākumu, tas var sagādāt nevajadzīgu stresu un pat negatīvas emocijas. Katru gadu viens un tas pats… Ja tā ir noticis – šogad vajag censties paskatīties uz dāvanu meklēšanu un gatavošanu pavisam citā gaismā! Lasi tālāk un uzzini – kā!

Vēl par šo tēmu

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas