Sokolovs atklāj, ka viņam bijušas attiecības ar savām modelēm, un aicina novērtēt jauno mājaslapas dizainu

4 komentāri

Raidījuma Sokolovs par seksu un šova Dejo ar zvaigzni dalībnieks skandalozais fotogrāfs Aleksandrs Sokolovs savā Facebook profilā šodien saviem sekotājiem piedāvājis apskatīt jauno mājaslapas dizainu, kā arī atklājis ļoti pikantu faktu – ar dažām no modelēm viņam bijušas nopietnas attiecības.

Man sakrājušās 17 unikālas bildes, kuras nav nevienas sērijas sastāvdaļa. Dažas jūs varbūt esat redzējuši, bet dažas nē. Ieliku savā “saitā” un tad pamanīju, ka no 17 meitenēm ar 5 man bijušas nopietnas attiecības. Drausmas! Bet tā ir sakritība, nevis statistika.

Tā kā, bildes ir ļoti dažādas, man tās grūti vērtēt pašam. Es būšu pateicīgs, ja jūs man palīdzēsit un atzīmēsit mājaslapā, kuras patīk un kuras nē! Pie reizes varēsit novērtēt mājaslapas jauno dizainu. Ceru, ka jums viss patiks! :)”

FOTO

4 komentāri

TOP komentāri

 • reāla
  +1

  reāla

  Kapec lej,neteica ka ar visam.
  Un ja cilveks slavens,daudzas tik tapec adodas,taka nekads jaunums tas nju nav:D

  07.06.2015 10:25

 • Lāsmiņa
  +1

  Lāsmiņa

  Bildes dikti smukas, lai tādas uztaptu, gan jau kāds laiciņš kopā jāpavada un tādā viegli erotiskā gaisotnē līdz romantiskām attiecībām ittin viegli nonākt :)

  02.06.2015 22:07

 • Anniņa
  +1

  Anniņa

  tiešām jābūt ļoti izmisušai .....

  02.06.2015 21:41

Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Ir pieņemts domāt, ka Ziemassvētku laikam ir jābūt mierīgākajam un klusākajam laikam gadā. Tomēr pirmssvētku periods parasti ir pilns ar steigu, simts darbiem, pirkumiem, rosīšanos virtuvē un nebeidzamiem sarakstiem. Kā iegādāties Ziemassvētku dāvanas, lai tas nepārvēršas galvassāpēs?

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas