Sokolovs atklāj, kā pievārējis šķiršanās sāpes

0 komentāri
Sokolovs atklāj, kā pievārējis šķiršanās sāpes
Foto: Toms Norde

Mēdz teikt: lai veidotu attiecības, ir jāiesaistās abiem, lai šķirtos – pietiek ar vienu. Tādēļ šķiroties var gadīties, ka otrs tiks sāpināts. Savs redzējums par to, kā šķiršanās gadījumā izvairīties no bezmiega naktīm un asaru spaiņiem, ir erotisko fotogrāfiju meistaram Aleksandram Sokolovam.

”Pēc šķiršanām galvenā problēma ir tāda, ka sliktās lietas aizmirstas, bet atmiņā paliek tikai labās. Tikai saldie un patīkamie brīži. To cilvēku, ar kuru pašķīrāmies, sākam idealizēt, un tad ir sāpīgi. Tāpēc arī ir visas tās bezmiega naktis un asaru spaiņi,” norāda Sokolovs.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

Lai mazinātu šķiršanās sāpes, fotogrāfs izdomājis kādu interesantu risinājumu, kas, kā pats atzīst, vienmēr palīdz. ”Es safokusējos uz visām tām sliktajām īpašībām, kuras bija manai draudzenei. Es cenšos atcerēties visus sīkumus, kuri mani besīja. Divas garas stundas es rakstīju šo melno sarakstu. Sanāca četras lapas. Tā kā saraksts bija domāts tikai man, es rakstīju ļoti atklāti un naturālistiski. Ne tikai par raksturu, bet arī par visādam fizioloģiskām lietām,” metodi apstāsta 33 gadus vecais vīrietis. Paņēmiens esot iedarbīgs, ko ik reizi, kad sācis ilgoties un skumt, steidzis pārlasīt izdrukas un uzreiz kļuvis vieglāk.

”Diemžēl vienreiz notika baigais feils. Ik pa laikam ar to ”ex” mēs tiekamies, kaut viņai jau sāka veidoties citas attiecības. Vienreiz pilnīgi nejauši sanāca tā, ka viņa VISU izlasīja. Paraudāja mazliet, pakliedza. Bet no tās dienas mēs vēl gandrīz gadu bijām kopā. Un bijām diezgan laimīgi,” atklāj erotisko bilžu meistars.

Jautāts, vai draudzene centās laboties, viņš nonācis pie kādas atklāsmes: ”Saplēsto spoguli var salīmēt, bet plaisas vienalga paliks… Šķiršanās mums bija tikai laika jautājums.”

Kā atceramies, pērnā gada pavasarī kādai Sokolova šķiršanās sāgai varēja sekot līdzi visa Latvija. Šova Dejo ar zvaigzni laikā fotogrāfs, lai arī tobrīd jau bija attiecībās, pamanījās ieskatījies savā deju partnerē Martā Kalējā un to atzina publiski. Tobrīd uz spēles pat bija deju partneru gatavība turpināt dalību šovā. Sokolova mīļotā meitene Laura pēc Aleksandra atzīšanās, ka viņš iekāro savu deju partneri, pieņēma lēmumu attiecības saraut. Pats fotogrāfs jutās sāpināts un atzina, ka izveidojusies situācija ir ļoti nepatīkama, bet par spīti visam viņš Lauru aizvien mīl.

Foto: Sokolovs šovā Dejo ar zvaigzni

0 komentāri

Skaties.lv e-jaunumi

Cik jauki! Tu esi pieteicies e-jaunumiem!

Skaties.lv e-jaunumi

Piesakies aktuālāko un interesantāko ziņu saņemšanai savā e-pasta kastītē!

Kas ir e-jaunumi?
Palīdzi savai ādai elpot! Četri likumi pareizai ādas attīrīšanai

Palīdzi savai ādai elpot! Četri likumi pareizai ādas attīrīšanai

Katru dienu mūsu āda ir pakļauta vides kaitīgajai ietekmei – gaisa un ūdens piesārņojumam, kā arī ultravioletajam starojumam. Pareiza un pilnvērtīga sejas attīrīšana ir pirmā palīdzība nogurušai ādai un svarīgs solis ādas veselības un jauneklīga izskata saglabāšanas virzienā.

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas