Sokolovam ķibele ar iereibušām un kašķīgām modelēm

0 komentāri

Pagājušajā nedēļā populārais kailfoto meistars Aleksandrs Sokolovs iekūlās kārtējās nedienās ar kādām modelēm draudzenēm, kuras bija pie viņa ieradušās iereibušas.

”Šodien divas jautras dāmītes bija atnākušas fotografēties. Tik smieklīgas. Teica: ”Aleksandr, mēs tā uztraucamies, tā uztraucamies! Visu nakti neesam gulējušas, domājām, kā mēs fotografēsimies! Mēs taču nezinām, kā pozēt! Bet tu varēsi pats ar rokām mūs salikt pareizajās pozās!”

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

Kādas desmit reizes viņas to atkārtoja un lika akcentu uz to, ka man obligāti būs manuāli viņas jāsaliek pareizās pozīcijās. Īpaši mani tas neizbrīnīja, jo līdzi meitenēm bija vīniņš un jau pusi pudeles viņas bija piebeigušas.

Kad pirmajai meitenei “meikaps” bija gatavs, viņa uzkāpa uz gultas instalācijas, kur notiek fotografēšana, un teatrāli pateica: ”Aleksandr! Saliec mani!” Atbildēju, ka tā dara fotogrāfi, kuriem ir neliels vārdu krājums. Es mierīgi varu mutiski izskaidrot pozīciju. Kliente mazliet apvainojās. Bet īstenībā man bija aukstas rokas, un viņas āda bija sasmērēta ar eļļu. Negribēju pēc tam “fočiku” aiztikt.

Tā kā meitenes tik uzstājīgi gribēja, lai es viņas “koriģētu”, manī ieslēdzās velniņš, un es speciāli tikai ar vārdiem visu stāstīju. Vīna pudele, ko viņas izdzēra, laikam iedeva dāmām lielu drosmes devu, viņas speciāli tēloja, ka it kā nesaprotot, kā pareizi pozēt.

Otra meitene nebija tik aktīva un īpaši neprasīja uzmanību – tāpēc es pāris reizes pabīdīju viņai kāju ar savu roku. Pirmā meitene ieraudzīja un sadusmojās: ”Melis! Es tev vienkārši nepatīku! Tāpēc tu negribi man pieskarties!” viņa dusmīgi kliedza. Man pat nebija, ko atbildēt. Stāvēju ar stulbu smaidu.

Tagad man šķiet, ka nevajadzēja man atcelt to noteikumu, ka nedrīkst ņemt alkoholu uz fotosesiju.

FOTO: Aleksandrs Sokolovs darbos un ikdienā

0 komentāri
Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Ir pieņemts domāt, ka Ziemassvētku laikam ir jābūt mierīgākajam un klusākajam laikam gadā. Tomēr pirmssvētku periods parasti ir pilns ar steigu, simts darbiem, pirkumiem, rosīšanos virtuvē un nebeidzamiem sarakstiem. Kā iegādāties Ziemassvētku dāvanas, lai tas nepārvēršas galvassāpēs?

Preces vai dāvanu kartes – kura ir labākā dāvanu izvēle?

Preces vai dāvanu kartes - kura ir labākā dāvanu izvēle?

Dāvanas izvēlēties nekad nav vienkārši. Jo ļaunāk, ja tas ir kļuvis par pienākumu. Ziemassvētku laiks ir neizbēgams dāvināšanas (un arī saņemšanas) laiks, kas nozīmē – ir jāmeklē un jāpērk dāvanas! Tomēr, ja šis process kļūst par tukšu pienākumu, tas var sagādāt nevajadzīgu stresu un pat negatīvas emocijas. Katru gadu viens un tas pats… Ja tā ir noticis – šogad vajag censties paskatīties uz dāvanu meklēšanu un gatavošanu pavisam citā gaismā! Lasi tālāk un uzzini – kā!

Vēl par šo tēmu

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas