Sofija Lorēna izdod memuārus un atklāj izstādi

0 komentāri

Itāļu kino leģenda Sofija Lorēna par godu 80 gadu jubilejai izdevusi atmiņu grāmatu ”Vakar, šodien, rīt – mana dzīve” (”Yesterday, Today and Tomorrow – My Life”) un Meksikā atklājusi personīgo lietu izstādi

300 lappušu biezajā grāmatā aktrise apkopojusi fotogrāfijas, vēstules un piezīmes no profesiolājām attiecībām ar Keriju Grantu, Frenku Sinatru, Odriju Hepbernu un Ričardu Bartonu, kā arī ciešu līdzgaitnieku un dvēseles draugu aktieri Marčello Mastrojāni.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

Apaļajai jubilejai par godu aktrise ceturtdien Meksikā atklāja personīgo izstādi, kurā apskatāmas viņas greznās kleitas, zīda rokassomiņas un iegūtā “Oskara” balva, kas ir aktrises mīļākais izstādītais priekšmets.

Apmeklētājiem izstāde tiks atvērta 22. septembrī. Tajā apskatāmi filmu scenāriji un fragmenti no Lorēnas romantiskajām ainām ar tādiem aktieriem kā Marčello Mastrojāni, Keriju Grāntu un Marlonu Brando.

Lorēna kinokarjeru uzsāka 14 gadu vecumā. 80. dzimšanas dienu aktrise svinēs 20. septembrī.

0 komentāri
Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ziemassvētki bērniem ir ļoti īpaši svētki – Ziemassvētku vecītis, eglīte, sniegs, piparkūkas, lampiņas, svecītes, dzejoļi un protams – dāvanas! Bez dāvanām bērnam, visticamāk, mūsdienās nav iedomājami Ziemassvētki, jo tieši tāpēc taču tiek rakstītas vēstules vīram uz Ziemeļpolu, lai izstāstītu savas kvēlākās vēlēšanās, ko svētkos gribētu saņemt šogad!

Vēl par šo tēmu

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas