Šodien sākas Midža Jūra Latvijas koncerttūre

0 komentāri

Ar koncertu Jelgavas kultūras centrā šodien, 6. novembrī, sākas skotu mūziķa, komponista, producenta un labdarības pasākumu organizētāja Midža Jūra (Midge Ure) koncertturneja Latvijā. Piektdien, 7. novembrī, mūziķis uzstāsies Latgales vēstniecībā Gors Rēzeknē, bet sestdien, 8. novembrī, kāps uz skatuves Vidzemes koncertzālē Cēsis.

Jautāts par to, ar kādām sajūtām mūziķis pēc četru gadu pārtraukuma atgriežas Latvijā, Midžs Jūrs stāsta: ”Man ir ļoti mīļas atmiņas no iepriekšējām reizēm, tāpēc esmu patiesi saviļņots par iespēju atkal šeit uzstāties. Un šoreiz pat trīs dažādās vietās, kurās nekad neesmu bijis. Turklāt Breathe pie jums ir tik nozīmīgs hits, kas liecina, ka latviešiem ir laba muzikālā gaume. Jā, tas noteikti būs apburošs piedzīvojums atkal satikt Latvijas publiku!”

Šajos koncertos dzirdēsim dziedātāja un komponista pazīstamāko hitu akustiskās versijas. Fade To Gray, Dancing With Tears In My Eyes, Vienna, Hymn, If I Was, Breathe, Do They Know It’s Christmas? un virkne citu pazīstamu kompozīciju, ko Midžs Jūrs sacerējis grupās Visage, Ultravox un savas solokarjeras laikā.

Mūziķis atklāj, ka šāda formāta koncertus viņš nesniedzot nemaz tik bieži – tikai reizi 5–10 gados: ”Mani akustiskie šovi ir īsti un patiesi; tie ir tik godīgi, cik vien godīgi tie var būt. Tas tik ir pārbaudījums, vai ne?! Ja Tu vari stāvēt pie mikrofona prožektoru apgaismojumā tikai ar akustisko ģitāru vien un noturēt cilvēku uzmanību pusotru stundu, tad Tu kaut ko dari pareizi.”

7. jūlijā iznāca Midža Jūra jaunākais albumu Fragile. Šajā albumā iekļauta dziesma Dark, Dark, Night, kurā piedalījies arī Mobijs. Kā akcentē pats Jūrs, ”ļoti iespējams, ka Fragile ir pats intīmākais un atklātākais albums, kuru es jebkad esmu sacerējis”.

Visās trijās koncertvietās ieeja no plkst. 18.00, un koncerta sākums plkst. 19.00. Programmas garums ir aptuveni 1,5 stunda. Pēdējās biļetes pieejamas Biļešu paradīze kasēs un bilesuparadize.lv.

0 komentāri
Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Ir pieņemts domāt, ka Ziemassvētku laikam ir jābūt mierīgākajam un klusākajam laikam gadā. Tomēr pirmssvētku periods parasti ir pilns ar steigu, simts darbiem, pirkumiem, rosīšanos virtuvē un nebeidzamiem sarakstiem. Kā iegādāties Ziemassvētku dāvanas, lai tas nepārvēršas galvassāpēs?

Preces vai dāvanu kartes – kura ir labākā dāvanu izvēle?

Preces vai dāvanu kartes - kura ir labākā dāvanu izvēle?

Dāvanas izvēlēties nekad nav vienkārši. Jo ļaunāk, ja tas ir kļuvis par pienākumu. Ziemassvētku laiks ir neizbēgams dāvināšanas (un arī saņemšanas) laiks, kas nozīmē – ir jāmeklē un jāpērk dāvanas! Tomēr, ja šis process kļūst par tukšu pienākumu, tas var sagādāt nevajadzīgu stresu un pat negatīvas emocijas. Katru gadu viens un tas pats… Ja tā ir noticis – šogad vajag censties paskatīties uz dāvanu meklēšanu un gatavošanu pavisam citā gaismā! Lasi tālāk un uzzini – kā!

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas