Smaidīgs Kaupers vilcienā prezentē jaunu albumu

0 komentāri

Šodien grupas Prāta vētra mūziķis Renārs Kaupers kopā ar domubiedriem no Imanta Ziedoņa fonda Viegli atklāj jauno albumu Loks paliek vaļā. Tā “atvēršana” notika vilcienā Rīga-Sloka.

“Man pēdējā laikā vairākkārt ienācis prātā jautājums, vai skudriņai Tipai ir jāzina, kas ir saule? Un nejaušā saskriešanās tieši ar I. Ziedoņa dzejoli Kukainītis manī rezonēja ar līdzīgu sajūtu. Kukainītis nesatraucas par pagājušo, bet mēs, lielāki, gudrāki, tik daudz laika pavadām, dzīvojot pagātnē. Nekas nekad nenoslēgsies, kosmiskās enerģijas aplis ir vaļā. Mēs esam tā sastāvdaļa, un katras beigas ir jauns sākums, bet mūsu dzīve ir līdzīga kukainīša dzīvei. Un nav skumji to konstatēt – tajā ir liels gaišums. Rakstnieks Imants Ziedonis ir teicis: “Nekas nenoslēgsies, Tev zināmā daļā, vienkārši loks paliek vaļā”,” sajūtās par jauno albumu dalās fonda Viegli dibinātāja un mūziķe Māra Upmane-Holšteine.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

Šodien Renārs kopā ar domubiedriem no Imanta Ziedoņa fonds Viegli atklāj jauno albumu “Loks paliek vaļā”! Jau pēc mirkļa…

Posted by BrainStorm on pirmdiena, 2015. gada 9. novembris

Kā informē fonda Viegli pārstāve Inga Zālīte, jaunā albuma 12 dziesmas ar I. Ziedoņa vārdiem tapušas augustā fonda Viegli radošajā nometnē I. Ziedoņa vasaras mājās Dzirnakmeņi un dažādās vietās to apkārtnē. Dziesmas radās, iedzīvinot jauno pirtiņu, ieskandinot krastu pie Lojas upītes un strādājot ne tikai dienas laikā, bet arī augusta zvaigžņotajās nakts stundās.

FOTO: Albuma prezentācijā vilcienā Rīga-Sloka

Albuma ierakstā piedalījušies Renārs Kaupers, Jānis Holšteins-Upmanis (Goran Gora), Māra Upmane-Holšteine, Raimonds Gusarevs, Jānis Strapcāns, Kārlis Kazāks, viesmākslinieki un visi fonda Viegli veidotāji.

Lai dzirdētu dziesmas no jaunā albuma Loks paliek vaļā, kā arī jau iepazītas melodijas no albumiem Viegli un Vakars. Pietura. Jasmīns, fonds Viegli aicina uz Ziemassvētku koncertiem Kāds esi, nāc 13., 14. un 15. decembrī Dzelzceļa muzejā.

0 komentāri
Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks? 1

Ziemassvētki bērniem ir ļoti īpaši svētki – Ziemassvētku vecītis, eglīte, sniegs, piparkūkas, lampiņas, svecītes, dzejoļi un protams – dāvanas! Bez dāvanām bērnam, visticamāk, mūsdienās nav iedomājami Ziemassvētki, jo tieši tāpēc taču tiek rakstītas vēstules vīram uz Ziemeļpolu, lai izstāstītu savas kvēlākās vēlēšanās, ko svētkos gribētu saņemt šogad!

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas