Slavenības raujas uz Meraijas Kerijas koncertu; Reiniks šovā vīlies

14 komentāri

“Es atceros, ka pēc Pink šova Rīgā es viņas CD nopirku tajā pašā vakarā. Šovakar pēc Meraijas Kerijas šova diemžēl esmu nedaudz vīlies,” pēc amerikāņu dziedātājas koncerta savā Twitter kontā rakstīja Reiniks.

Ceturtdienas, 7. aprīļa, vakarā Arēnā Rīga koncertu sniedza par soulmūzikas leģendu dēvētā Meraija Kerija. Koncerts Rīgā notika Eiropas koncerttūres Sweet Sweet Fantasy ietvaros, kuras laikā Meraijai Kerijai paredzēti 23 šovi. Lai gan britu mediji dziedātājas pirmajiem koncertiem veltījuši slavas vārdus, citās domās par tūres koncertu, kas notika Rīgā, ir latvieši.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

Visticamāk, ne tikai Reinikā sašutumu izsaukusi dziedātājas nezināšana, kurā valstī viņa uzstājas, Latviju sajaucot ar Lietuvu.

Koncertu apmeklēja arī vairākas sabiedrībā zināmas personas – dziedātājas Olga Rajecka un Aija Andrejeva, finansiste Ilze Jurkāne, šova Dejo ar zvaigzni dalībnieks Mārtiņš Oliņš un citi.

Foto

14 komentāri

TOP komentāri

 • Es
  +5

  Es

  Es arī dzirdēju Latviva, iesmējos. Nepatīkami, ja tāda māksliniece nezin, ka uzstājas pie mums Latvijā. Principā sajūta bija tāda, ka ķekša pēc atbrauca un vienkārši nodziedāja bez emocijām.

  08.04.2016 10:03

 • Sme
  +1

  Sme

  Tas nemaina faktu, ka uz Reinika koncertu viņa nemaz neietu, var viņš vilties kaut vai apkārt apveldamies.

  08.04.2016 14:41

 • Sme
  +1

  Sme

  Ai, Laurīt, viņa uz tavu koncertu droši vien nemaz neietu, kur nu vēl pēc tā pirktu disku.

  08.04.2016 11:38

Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Ir pieņemts domāt, ka Ziemassvētku laikam ir jābūt mierīgākajam un klusākajam laikam gadā. Tomēr pirmssvētku periods parasti ir pilns ar steigu, simts darbiem, pirkumiem, rosīšanos virtuvē un nebeidzamiem sarakstiem. Kā iegādāties Ziemassvētku dāvanas, lai tas nepārvēršas galvassāpēs?

Preces vai dāvanu kartes – kura ir labākā dāvanu izvēle?

Preces vai dāvanu kartes - kura ir labākā dāvanu izvēle?

Dāvanas izvēlēties nekad nav vienkārši. Jo ļaunāk, ja tas ir kļuvis par pienākumu. Ziemassvētku laiks ir neizbēgams dāvināšanas (un arī saņemšanas) laiks, kas nozīmē – ir jāmeklē un jāpērk dāvanas! Tomēr, ja šis process kļūst par tukšu pienākumu, tas var sagādāt nevajadzīgu stresu un pat negatīvas emocijas. Katru gadu viens un tas pats… Ja tā ir noticis – šogad vajag censties paskatīties uz dāvanu meklēšanu un gatavošanu pavisam citā gaismā! Lasi tālāk un uzzini – kā!

Vēl par šo tēmu

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas