Slaveni aktieri izmēģina roku Grimmu pasaku ekrāna versijā

0 komentāri

Pasaules pirmizrādi Ņujorkā piedzīvojusi īpaša pasaku filma, kas apvieno ne tikai vairākas pasakas vienā, bet pulcējusi arī daudzus slavenus aktierus. Filmā Into the Woods piedalījušās tādas pasaules zvaigznes kā Merila Strīpa, Džonijs Deps un Emīlija Blanta.

Kinorežisora Roba Maršala jaunākais veikums ir 1987. gada Brodvejas mūzikla adaptācija uz lielā ekrāna. Tajā tiek apvienotas vairākas brāļu Grimmu pasakas. Filmas sižets koncentrējas ap maiznieku un viņa sievu, kuriem ļaunā ragana uzsūtījusi lāstu, un tādēļ viņiem nav bērnu. Lai noņemtu lāstu, abi dodas mežā, ceļā satiekot daudziem labi zināmus pasaku varoņus – Pelnrušķīti, Sarkangalvīti un citus.

Slavenais Karību jūras pirāts Džonijs Deps filmā izmēģina sevi vilka lomā, bet Merila Strīpa atveido raganu. Galvenās, Pelnrušķītes, lomas atveidošanā iejutusies Anna Kendrika.

0 komentāri
Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ziemassvētki bērniem ir ļoti īpaši svētki – Ziemassvētku vecītis, eglīte, sniegs, piparkūkas, lampiņas, svecītes, dzejoļi un protams – dāvanas! Bez dāvanām bērnam, visticamāk, mūsdienās nav iedomājami Ziemassvētki, jo tieši tāpēc taču tiek rakstītas vēstules vīram uz Ziemeļpolu, lai izstāstītu savas kvēlākās vēlēšanās, ko svētkos gribētu saņemt šogad!

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas