Slaveni aktieri izmēģina roku Grimmu pasaku ekrāna versijā

0 komentāri
Slaveni aktieri izmēģina roku Grimmu pasaku ekrāna versijā
Merila Strīpa raganas lomā filmā Into the Woods. Publicitātes foto

Tev noteikti jāizlasa

Pasaules pirmizrādi Ņujorkā piedzīvojusi īpaša pasaku filma, kas apvieno ne tikai vairākas pasakas vienā, bet pulcējusi arī daudzus slavenus aktierus. Filmā Into the Woods piedalījušās tādas pasaules zvaigznes kā Merila Strīpa, Džonijs Deps un Emīlija Blanta.

Kinorežisora Roba Maršala jaunākais veikums ir 1987. gada Brodvejas mūzikla adaptācija uz lielā ekrāna. Tajā tiek apvienotas vairākas brāļu Grimmu pasakas. Filmas sižets koncentrējas ap maiznieku un viņa sievu, kuriem ļaunā ragana uzsūtījusi lāstu, un tādēļ viņiem nav bērnu. Lai noņemtu lāstu, abi dodas mežā, ceļā satiekot daudziem labi zināmus pasaku varoņus – Pelnrušķīti, Sarkangalvīti un citus.

Slavenais Karību jūras pirāts Džonijs Deps filmā izmēģina sevi vilka lomā, bet Merila Strīpa atveido raganu. Galvenās, Pelnrušķītes, lomas atveidošanā iejutusies Anna Kendrika.

0 komentāri
Saliec Opus Pro Dziesmu puzli un pārbaudi, cik labi zini grupas balādes!

Saliec Opus Pro Dziesmu puzli un pārbaudi, cik labi zini grupas balādes! 1

Jaunais muzikālais šovs Mūsu labākās dziesmas un portāls Skaties.lv piedāvā tev piedalīties aizraujošā spēlē – Dziesmu puzlē! Tā ir aizraujoša spēle, kurā varēsi pārbaudīt, cik labi zini latviešu mūziku, un, ja veiksies, laimēt foršu balvu! Šoreiz tev jāatmin 3 grupas Opus Pro dziesmas. 

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas