Slavenākās dziedošās dvīņumāsas iepriecina ar jaunu dziesmu

0 komentāri

Duets Dvines jeb Anastasija un Katrīne Drozdovičas klausītāju vērtējumam nodod otro singlu Dancefloor no drīzumā gaidāmā minialbuma, informē dueta menedžere Rūta Doveika.

Dziesma stāsta par pareizās izvēles pieņemšanu – priecīga un aktīva dzīvesveida izvēle pāri pārdzīvojumiem un stresam. “Tās ir atziņas no mūsu pašu personīgās pieredzes, kas vienkāršā formā mēģinātas ielikt dziesmas vārdos. Priecājamies atkal sadarboties ar Makree, un šī dziesma, mūsuprāt, lieliski atbilst optimistiskajam pavasara noskaņojumam,” saka Dvines.

Dancefloor tapis, dvīņumāsām sadarbojoties ar DJ un mūzikas producentu Makree. Dziesma radīta pop/house žanrā, un tās mūzikas un vārdu autores ir Dvines.

Foto

Video

Dvines ir dvīņumāsu duets, kas zināms, pateicoties savām oriģināldziesmām, dalībai TV šovos, kā arī sadarbībai ar vairākiem deju mūzikas producentiem.

0 komentāri
Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ziemassvētki bērniem ir ļoti īpaši svētki – Ziemassvētku vecītis, eglīte, sniegs, piparkūkas, lampiņas, svecītes, dzejoļi un protams – dāvanas! Bez dāvanām bērnam, visticamāk, mūsdienās nav iedomājami Ziemassvētki, jo tieši tāpēc taču tiek rakstītas vēstules vīram uz Ziemeļpolu, lai izstāstītu savas kvēlākās vēlēšanās, ko svētkos gribētu saņemt šogad!

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas