Slavenākajā vaska figūru muzejā pirmo reizi ”izstādīta” Youtube zvaigzne

0 komentāri

Tiso kundzes Vaska figūru muzejs apliecinājis, ka seko līdzi laikmeta garam. Pirmoreiz tā eksponātu vidū nonākusi slavenība, kura atpazīstamību iemantojusi interneta vietnē Youtube.

Tiso kundzes muzejā Ņujorkā izvietotas karalisko ģimeņu pārstāvju, Holivudas aktieru, pasaulslavenu mūziķu, ietekmīgu politiķu un izcilu sportistu vaska figūras. Tagad tiem pievienojusies arī pirmā interneta slavenība Dženna Mārblsa, kuras kanālam vietnē Youtube ir vairāk nekā 15 miljoni sekotāju. Viņas vaska figūra paceltā rokā tur viedtālruni, it kā uzņemot “selfiju”.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

Džennas pirmais video nāca klajā pirms pieciem gadiem, tā nosaukums – ”Kā likt cilvēkiem domāt, ka tu esi izskatīga”. Jau pirmajā nedēļā kopš ievietošanas Youtube tam bija vairāk nekā 5 miljoni skatījumu. Savukārt video ar nosaukumu ”Kā izvairīties no sarunas ar cilvēkiem, ar kuriem tu negribi runāt” pat tika pieminēts laikrakstā The New York Times. Papildu publicitāte tam nodrošināja vairāk nekā 34 miljonus skatījumu. Tomēr strauji iegūtā popularitāte un nauda nav mazinājusi 29 gadus vecās video-blogeres aktivitāti – viņa publicē jaunu video katru trešdienu vai ceturtdienu.

My friend Jenna doin Jenna stuff @nycwax A photo posted by Jenna Mourey/Marbles (@jennamarbles) on

FOTO: Dženna Mārblsa muzejā un dzīvē

VIDEO: kā pavisam nedaudz saerrot savu suni

0 komentāri
Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ziemassvētki bērniem ir ļoti īpaši svētki – Ziemassvētku vecītis, eglīte, sniegs, piparkūkas, lampiņas, svecītes, dzejoļi un protams – dāvanas! Bez dāvanām bērnam, visticamāk, mūsdienās nav iedomājami Ziemassvētki, jo tieši tāpēc taču tiek rakstītas vēstules vīram uz Ziemeļpolu, lai izstāstītu savas kvēlākās vēlēšanās, ko svētkos gribētu saņemt šogad!

Vēl par šo tēmu

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas