Skulte, Jančevska un citi aktieri atklāj, no kā viņiem bail

0 komentāri

Viserotiskākās Nacionālā teātra izrādes Avantūrista grēksūdze aktieru kolektīvs Helovīna gaidās atklāj, no kā viņiem ir bail.

Aktrise Evija Skulte atklāj, ka viņai ir bail būt vienai mežā, tumsā, kā arī no čūskām. ”Vairāk, man liekas, ne no kā nav bail,” smej aktrise.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

Aktierim Uldim Siliņam bērnībā bijis ļoti bail tumšas un no augstuma. No augstām celtnēm un nedrošības aktieris aizvien izjūt bailes.

Zane Jančevska akcentē, ka aktrisēm ir spilgta iztēle. ”Man nepatīk vairs augstums. Man kaut kā nepatīk arī tilti,” fobijās atzīstas Jančevska.

Ģirtam Liuzinikam bail no trepēm, bet Danai Dombrovskai – no maskām.

FOTO: izrāde Avantūrista grēksūdze

Skaties video!

0 komentāri
Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Ir pieņemts domāt, ka Ziemassvētku laikam ir jābūt mierīgākajam un klusākajam laikam gadā. Tomēr pirmssvētku periods parasti ir pilns ar steigu, simts darbiem, pirkumiem, rosīšanos virtuvē un nebeidzamiem sarakstiem. Kā iegādāties Ziemassvētku dāvanas, lai tas nepārvēršas galvassāpēs?

Preces vai dāvanu kartes – kura ir labākā dāvanu izvēle?

Preces vai dāvanu kartes - kura ir labākā dāvanu izvēle?

Dāvanas izvēlēties nekad nav vienkārši. Jo ļaunāk, ja tas ir kļuvis par pienākumu. Ziemassvētku laiks ir neizbēgams dāvināšanas (un arī saņemšanas) laiks, kas nozīmē – ir jāmeklē un jāpērk dāvanas! Tomēr, ja šis process kļūst par tukšu pienākumu, tas var sagādāt nevajadzīgu stresu un pat negatīvas emocijas. Katru gadu viens un tas pats… Ja tā ir noticis – šogad vajag censties paskatīties uz dāvanu meklēšanu un gatavošanu pavisam citā gaismā! Lasi tālāk un uzzini – kā!

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas