Skaties.lv kaķītis Skaķītis dodas izpētīt Izklausies redzēts aizkulises

0 komentāri

Šonedēļ Latvijas mediju vidē sevi spilgti pieteicis, iespējams, pirmais mediju kaķītis Latvijā, Skaties.lv īpašais šovbiznesa korespondents Skaķītis. Savā pirmajā darba komandējumā pūkainais minčuks dodas okšķerēt, kas tad notiek šova Izklausies redzēts aizkulisēs.

Šo svētdien starts tiek dots pārsteigumiem pilnā pārvērtību šova Izklausies redzēts otrajai sezonai. Tā sola virkni pārsteigumu. Tiem sekos līdzi un no šova aizkulisēm ziņos Skaķītis.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

Jau šova pirmajā dienā viņu iemīlēja gan šova dalībnieki, gan TV personības. Ko Skaķītis redzēja Izklausies redzēts aizkulisēs? Seko līdzi Skaties.lv un tu to uzzināsi!

VIDEO

FOTO

0 komentāri
Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Ir pieņemts domāt, ka Ziemassvētku laikam ir jābūt mierīgākajam un klusākajam laikam gadā. Tomēr pirmssvētku periods parasti ir pilns ar steigu, simts darbiem, pirkumiem, rosīšanos virtuvē un nebeidzamiem sarakstiem. Kā iegādāties Ziemassvētku dāvanas, lai tas nepārvēršas galvassāpēs?

Preces vai dāvanu kartes – kura ir labākā dāvanu izvēle?

Preces vai dāvanu kartes - kura ir labākā dāvanu izvēle?

Dāvanas izvēlēties nekad nav vienkārši. Jo ļaunāk, ja tas ir kļuvis par pienākumu. Ziemassvētku laiks ir neizbēgams dāvināšanas (un arī saņemšanas) laiks, kas nozīmē – ir jāmeklē un jāpērk dāvanas! Tomēr, ja šis process kļūst par tukšu pienākumu, tas var sagādāt nevajadzīgu stresu un pat negatīvas emocijas. Katru gadu viens un tas pats… Ja tā ir noticis – šogad vajag censties paskatīties uz dāvanu meklēšanu un gatavošanu pavisam citā gaismā! Lasi tālāk un uzzini – kā!

Vēl par šo tēmu

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas