Kristapu Rasimu sirsnīgi sveicam jubilejā!

8 komentāri

21. februāris ir diena, kad dzimšanas dienu svin TV3 skatītāju iemīļota personība – seriāla UgunsGrēks zvaigzne un šova Izklausies redzēts uzvarētājs aktieris Kristaps Rasims.

Šodien 29. dzimšanas dienu svin aktieris Kristaps Rasims. TV3 skatītāji visvairāk Kristapu pazīst kā viesnīcas administratora Jezupa Martinova lomas atveidotāju iemīļotajā seriālā UgunsGrēks. Līdzās aktiera gaitās viņš darbojas arī mūziķu kolektīvā Bez PVN.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

Pērnā gada novembra beigās šova Izklausies redzēts finālā tiešajā ēterā, nodziedot Džo Kokera You Are So Beautiful, bildināja savu mīļoto sievieti un divu bērnu māmiņu Baibu Neju.

Martā un aprīlī Kristaps dosies tūrē pa Latvijas pilsētām, lai skatītājus iepazīstinātu ar savu jauno muzikālo monologu Personības dalīšanās.

Foto: Kristaps Rasims agrāk un tagad

Par sevi viņš vēl teic, ka atsaucas uz vārda Jezups, dziedot publiskās vietās, un pelna maizi ar muti, bieži identificējoties ar iedomu tēliem, tostarp populāriem latviešu un ārzemju māksliniekiem un dzīvē sastaptiem tipāžiem.

”Komunicējot ar un par mīļiem cilvēkiem, bērniem un sirmgalvjiem, varu kļūt bīstami sentimentāls,” par sevi teic Kristaps Rasims un atzīst, ka vēl neesot īsti sapratis, vai aktieris, mūziķis, pasākuma vadītājs, vīrs, tēvs, latvietis un latgalietis ”ir diagnoze, profesija, pārliecība vai vienkārši cilvēka sūtība”.

Portāla Skaties.lv komanda Kristapam novēl mīlestību vairāk nekā vakar, sapņus, kas piepildās, torti, kas nesakalst, un draugus, kuri vienkārši ir!

Daudz laimes, Kristap!

8 komentāri

TOP komentāri

 • Līvija Priede mob. 26341286
  +3

  Līvija Priede mob. 26341286

  Mīļo nāburg!
  Vissiltākie sveicieni un vislielākie laba vēlējumi dzimšanas dienā-lai piepildās visi Tavi sapņi!
  Lai Tevi mīl uz zemes un sargā no debesīm!
  Un ar nepacietību gaidām Tevi 4.martā Ropažos-mēs, ropažnieki, Tevi mīlam!

  21.02.2016 09:47

 • Annija
  +2

  Annija

  Gaidam Tevi 17. martā Gulbenē! Turies!

  21.02.2016 10:30

 • Kristapam
  +2

  Kristapam

  Enerģiju, mīlestību, labus cilvēkus blakus, lai smaida nekad nepazūd! Daudz laimes! - Annija

  21.02.2016 10:23

Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Ir pieņemts domāt, ka Ziemassvētku laikam ir jābūt mierīgākajam un klusākajam laikam gadā. Tomēr pirmssvētku periods parasti ir pilns ar steigu, simts darbiem, pirkumiem, rosīšanos virtuvē un nebeidzamiem sarakstiem. Kā iegādāties Ziemassvētku dāvanas, lai tas nepārvēršas galvassāpēs?

Preces vai dāvanu kartes – kura ir labākā dāvanu izvēle?

Preces vai dāvanu kartes - kura ir labākā dāvanu izvēle?

Dāvanas izvēlēties nekad nav vienkārši. Jo ļaunāk, ja tas ir kļuvis par pienākumu. Ziemassvētku laiks ir neizbēgams dāvināšanas (un arī saņemšanas) laiks, kas nozīmē – ir jāmeklē un jāpērk dāvanas! Tomēr, ja šis process kļūst par tukšu pienākumu, tas var sagādāt nevajadzīgu stresu un pat negatīvas emocijas. Katru gadu viens un tas pats… Ja tā ir noticis – šogad vajag censties paskatīties uz dāvanu meklēšanu un gatavošanu pavisam citā gaismā! Lasi tālāk un uzzini – kā!

Vēl par šo tēmu

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas