Šipkēvics trešajam bērnam pats pārgriezis nabassaiti

0 komentāri

Jānis Šipkēvics 56 gadu vecumā pagājušās nedēļas nogalē kļuva par trešā bērna tēvu, ko viņam dāvāja dzīvesbiedre Ilze Jermacāne. Dēls, kuram dots vārds Olivers, ir abu pirmdzimtais.

Laimīgais tēvs žurnālam Kas Jauns pavēstīja, ka piedzimstot mazulis bijis 55 centimetru garš un 3750 gramu smags. ”10. aprīļa rītā Radio SWH dzirdēju, ka Donam ir dzimšanas diena, un saņēmu no viņa vēstuli ar jaunu dziesmu Dieviņš. Tobrīd vēl nenojautu, ka tajā pašā dienā pasaulē nāks mans dēliņš, mazais debesu sūtnis, kurš tikko pabijis vistiešākajā Dieviņa tuvumā,” saka Jānis Šipkēvics.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

”Protams, pats biju klāt šajā brīdī, un pats pārgriezu nabassaiti. Redzēju, ka bērns piedzimst kā dievība un nolaižas līdz cilvēkiem. Mums ar Ilzi, paskatoties uz jauno cilvēciņu, uzreiz bija skaidrs – sauksim viņu par Oliveru. Jocīgi, ja viņš būtu Jānis Trešais, vai ne?” smejot piebilst Šipkēvics.

”Olivers dakterītes sveica ar skaļiem brēcieniem. Kad ņēmu viņu rokās, momentā nomierinājās. Vilks spalvu met, bet ieradumus ne,” protu saprasties ar bērniem, raksturo laimīgais tētis, piebilstot, ka trešā bērna piedzimšana nav salīdzināma ar izjūtām, kādas viņam bija, kad pasaulē nāca vecākās atvases. ”Katrs no šiem mirkļiem manā mūžā ir bijis nozīmīgs, un es tos neaizmirsīšu nekad. Bet tie ir trīs dažādi tēvi, kuriem vienāds ir tikai vārds… Esmu ļoti satrenējies, “apdeitojies” un mainījies. Ceru, ka uz augšu,” saka trīs bērnu tēvs. ”Nav iespējams pagriezt dzīves pulksteni atpakaļ, bet šis ir īstais brīdis to uzvilkt no jauna. Oliveriņš pasauli ap mani jau tagad padara jaunu un možu. Un tieši to arī ļoti vēlos!” žurnālam Kas Jauns atklāj Jānis Šipkēvics.

0 komentāri
Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Ir pieņemts domāt, ka Ziemassvētku laikam ir jābūt mierīgākajam un klusākajam laikam gadā. Tomēr pirmssvētku periods parasti ir pilns ar steigu, simts darbiem, pirkumiem, rosīšanos virtuvē un nebeidzamiem sarakstiem. Kā iegādāties Ziemassvētku dāvanas, lai tas nepārvēršas galvassāpēs?

Preces vai dāvanu kartes – kura ir labākā dāvanu izvēle?

Preces vai dāvanu kartes - kura ir labākā dāvanu izvēle?

Dāvanas izvēlēties nekad nav vienkārši. Jo ļaunāk, ja tas ir kļuvis par pienākumu. Ziemassvētku laiks ir neizbēgams dāvināšanas (un arī saņemšanas) laiks, kas nozīmē – ir jāmeklē un jāpērk dāvanas! Tomēr, ja šis process kļūst par tukšu pienākumu, tas var sagādāt nevajadzīgu stresu un pat negatīvas emocijas. Katru gadu viens un tas pats… Ja tā ir noticis – šogad vajag censties paskatīties uz dāvanu meklēšanu un gatavošanu pavisam citā gaismā! Lasi tālāk un uzzini – kā!

Vēl par šo tēmu

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas