Sipeniece-Gavare stāsta, kā radīt Ziemassvētku sajūtu bezsniega laikā

1 komentārs
Sipeniece-Gavare stāsta, kā radīt Ziemassvētku sajūtu bezsniega laikā
Star FM publicitātes foto

Balto Ziemassvētku tīkotājus meteorologi neiepriecina, jo jaunākās laika prognozes liecina, ka nākamās nedēļas otra puse būs lietaina, vējaina un… bez sniega. Lai vēlējums “Baltus Ziemassvētkus!” atbalsotos sirsniņās, vērts paskatīties apkārt, sarunā ar portālu Skaties.lv pauž TV seja un radio balss Baiba Sipeniece-Gavare.

Šova Saimnieks meklē sievu vadītāja un Star FM balss Baiba Sipeniece-Gavare atzīst, ka pašai Ziemassvētki nekad nav asociējušies tikai ar sniegu. ”Man nekad tā nav bijis – ja nav sniega, tad nav svētku. Normālam cilvēkam, kuram pašam un ģimenē viss ir kārtībā, ja nav svētku sajūtas, tad viņam jāiet pie ārsta. Viss apkārt notiek tikai un vienīgi tāpēc, lai radītu svētku sajūtu! Notiek koncerti, pasākumi, pilsēta ir izrotāta. Ja nav svētku sajūtas, tad tur neviens nevar palīdzēt,” sarunā ar portālu Skaties.lv atzīst Baiba.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

Ziemassvētki ir ģimenes svētki, un šī pārliecība tiek ievērota arī Baibas ģimenē, kur tie šogad tiks svinēti tradicionāli. ”Šogad neko tādu traku neesmu ieplānojusi,” smej Baiba. Jautāta, vai aizvien tic Ziemassvētku vecītim, Baiba atsaucas uz animācijas pasauli: ”Ir lieliska filma Leģendārais piecinieks, kas attēlo, kā vajadzētu izturēties pret šīm lietām. Ja netici – tad nav, ja tici – tad ir.”

Foto: Baiba Sipeniece-Gavare radio un TV

1 komentārs

TOP komentāri

  • fiksits
    +1

    fiksits

    Vai patiesi viņa to stāstīja? kurā rindkopā?

    17.12.2015 11:53

Skaties.lv e-jaunumi

Cik jauki! Tu esi pieteicies e-jaunumiem!

Skaties.lv e-jaunumi

Piesakies aktuālāko un interesantāko ziņu saņemšanai savā e-pasta kastītē!

Kas ir e-jaunumi?

Vēl par šo tēmu

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas