Sindija Vilde par to, kā Dziesmu un deju svētkos reiz nešpetni izjokojusi draugus

0 komentāri

Arī pasākumu rīkošanas aģentūras Chocolate Events vadītāja Sindija Vilde-Spinga reiz piedalījusies Dziesmu un deju svētkos. Kā viņai tur gāja, un kādi podi tika sagāzti?

”Tas bija grandiozs notikums, ko gaidījām trīcošām rokām. No laukiem braucām uz Rīgu – lielpilsētu! Tas vien jau bija notikums,” atceras Sindija. ”Tā bija brīnišķīga saliedēšanās – brauciens autobusā, līdzi paņemtās maizītes, stāsti, spēles.”

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

Izrādās, ar radošu izdomu pasākumu organizētāja bija apveltīta jau skolas gados. Viņa kopā ar kolēģiem kāda aizmigušā klasesbiedra rokās iespiedusi putukrējumu, bet tad nabadziņam pakasījusi degunu. ”Cilvēka refleksi ir ļoti spēcīgi, tajā brīdī viņš ar visu nosmērēto plaukstu ”iebrauca” sev sejā.”

VIDEO

FOTO

0 komentāri
Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ziemassvētki bērniem ir ļoti īpaši svētki – Ziemassvētku vecītis, eglīte, sniegs, piparkūkas, lampiņas, svecītes, dzejoļi un protams – dāvanas! Bez dāvanām bērnam, visticamāk, mūsdienās nav iedomājami Ziemassvētki, jo tieši tāpēc taču tiek rakstītas vēstules vīram uz Ziemeļpolu, lai izstāstītu savas kvēlākās vēlēšanās, ko svētkos gribētu saņemt šogad!

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas