Simply Red koncerta biļetes jau pārdošanā

0 komentāri

Šodien, 11. decembrī, sākusies biļešu tirdzniecība uz grupas Simply Red koncertu, kas nākamā gada 23. oktobrī norisināsies Arēnā Rīga, informē koncertaģentūra FBI.

Soulmūzikas leģendas Latvijā uzstāsies, svinot 30 gadu jubileju, un klausītājus priecēs ar labāko dziesmu izlasi. Šis būs grupas vienīgais koncerts Baltijas valstīs.

Jau vēstījām, ka Simply Red jaunā koncerttūre iezīmēs grupas atgriešanos uz lielo arēnu skatuvēm kopš šova Londonā pirms pieciem gadiem. ”Man patīk jubilejas, un šī ir liela!” saka Miks Haknels (Mick Hucknall). ”Ir īstais laiks atgriezties!”

Simply Red ir atpakaļ modē un nemainīgi tiek uzskatīta par vienu no labākajām grupām Apvienotajā Karalistē. Vērienīgā koncertturneja iekļaus šovus Eiropas lielākajās pilsētās, ieskaitot 14 koncertus Lielbritānijā, kas kulmināciju piedzīvos Londonā ar diviem noslēguma šoviem O2 arēnā.

Simply Red var lepoties ar vienu no iespaidīgākajiem hitu sarakstiem, ieskaitot Holding Back The Years, If You Don”t Know Me By Now, Something Got Me Started, Stars, Fairground, The Air That I Breathe, For Your Babies un Sunrise. Tas vainagojies ar vairāk nekā 60 miljoniem pārdotu ierakstu kopiju.

Biļetes nopērkamas ticketpro.lv un Ticketpro kasēs. Biļešu cena – no 39 eiro. Koncertā būs tikai sēdvietas.

0 komentāri
Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Ir pieņemts domāt, ka Ziemassvētku laikam ir jābūt mierīgākajam un klusākajam laikam gadā. Tomēr pirmssvētku periods parasti ir pilns ar steigu, simts darbiem, pirkumiem, rosīšanos virtuvē un nebeidzamiem sarakstiem. Kā iegādāties Ziemassvētku dāvanas, lai tas nepārvēršas galvassāpēs?

Preces vai dāvanu kartes – kura ir labākā dāvanu izvēle?

Preces vai dāvanu kartes - kura ir labākā dāvanu izvēle?

Dāvanas izvēlēties nekad nav vienkārši. Jo ļaunāk, ja tas ir kļuvis par pienākumu. Ziemassvētku laiks ir neizbēgams dāvināšanas (un arī saņemšanas) laiks, kas nozīmē – ir jāmeklē un jāpērk dāvanas! Tomēr, ja šis process kļūst par tukšu pienākumu, tas var sagādāt nevajadzīgu stresu un pat negatīvas emocijas. Katru gadu viens un tas pats… Ja tā ir noticis – šogad vajag censties paskatīties uz dāvanu meklēšanu un gatavošanu pavisam citā gaismā! Lasi tālāk un uzzini – kā!

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas