Sia Jauno gadu iesāk ar vēl spēcīgāku klipu kā iepriekš

0 komentāri

Pēc pagājušā gada panākumiem, ko viņai sniedza superhīts Chandelier, 2015. gadā dziedātāja Sia startē ar valdzinošu, horeogrāfiski šķietami neiespējamu videoklipu dziesmai Elastic Heart, kas ļauj vaļu fantāzijām katram, kurš to noskatās, ziņo Idolator.

Galvenajā lomā ir tā pati meitene, kas iepriekšējā šāda veida klipā – Medija Ziglera, bet viņai pievienojas Transformeru un kara filmas Fūrija superzvaigzne Šia Lebafs. Klipā redzams milzīgs būris, kurā abi galvenie varoņi iesprostoti, un dramatiska cīņā ar neiespējamām deju kustībām. Tā norit gandrīz 4 minūtes, kas noslēdzas emocionāli un minūti pirms dziesmas beigām.

Lieliska nofilmēts un brīžiem pat neērti skatāms materiāls, taču nedrīkst noliegt, ka ļoti labs kompanjons Grammy balvai nominētajam Chandelier klipam. Ja nezini, ko nozīmē metaforisks klips, noskaties šo!

0 komentāri
Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ziemassvētki bērniem ir ļoti īpaši svētki – Ziemassvētku vecītis, eglīte, sniegs, piparkūkas, lampiņas, svecītes, dzejoļi un protams – dāvanas! Bez dāvanām bērnam, visticamāk, mūsdienās nav iedomājami Ziemassvētki, jo tieši tāpēc taču tiek rakstītas vēstules vīram uz Ziemeļpolu, lai izstāstītu savas kvēlākās vēlēšanās, ko svētkos gribētu saņemt šogad!

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas