”Shot Cafe” vasaras sezonu noslēgs grupa ”Tranzīts”

0 komentāri

Ceturtdien, 25. septembrī, Vecrīgas bārs ”Shot Cafe” noslēgs vasaras sezonu ar ballīti Pulvertorņa pakājē grupas ”Tranzīts” pavadībā.

”Bārs ”Shot Cafe” slēdz āra terasi ar jautru pasākumu, aicinot visus dejot un priecāties gribētājus, svinēt vasaras beigas, lai tā nākamgad atgrieztos vēl karstāka,” stāsta ”Shot Cafe” pārstāve Zanda Seņkova. Pasākumā uzstāsies leģendārā grupa ”Tranzīts”, kuri ir plašāk pazīstami ar hitiem ”Es nevaru būt balts”, ”Septiņas dienas” un ”Vai tu tur esi?”.

Koncertā varēs baudīt kā Ralfa Rubeņa dziesmas, tā arī krāšņo dejotāju šovu, norāda Seņkova. ”Lai radītu īpašu atmosfēru, ”Shot Cafe” apkalpojošais personāls būs jau Vecrīgas bāru cienītājiem zināmie ”Ingmārzēni”, kas sola ne tikai apkalpot klientus kolorītā izskatā, bet piedāvāt neaizmirstamus un humorpilnus piedzīvojumus bāra apmeklētājiem koncerta laikā,” viņa piebilst.

Pasākuma sākums gaidāms plkst. 20.00. Ieeja – bez maksas.

0 komentāri
Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks? šodien 09:03

Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ziemassvētki bērniem ir ļoti īpaši svētki – Ziemassvētku vecītis, eglīte, sniegs, piparkūkas, lampiņas, svecītes, dzejoļi un protams – dāvanas! Bez dāvanām bērnam, visticamāk, mūsdienās nav iedomājami Ziemassvētki, jo tieši tāpēc taču tiek rakstītas vēstules vīram uz Ziemeļpolu, lai izstāstītu savas kvēlākās vēlēšanās, ko svētkos gribētu saņemt šogad!

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas