”Sex and the City” fanus gaida filmas turpinājums?

0 komentāri

Ir pagājuši četri gadi kopš Kerijas, Samantas, Šarlotes un Mirandas piedzīvojumus bija iespējams vērot arī uz lielā ekrāna. Vēso un ne īpaši glaimojošo atsauksmju dēļ jau šķita, ka četras nešķiramās draudzenes mēs nekad vairs neredzēsim kopā.

Pēc Sāras Džesikas Pārkeres un Kristīnas Deivisas čivināšanas tviterī noprotams, ka filma ”Sekss un lielpilsēta” gaida turpinājums. Arī aktrise Dženifera Hadsone, kas 2008. gada filmā atveidoja Kerijas optimistisko asistenti, norāda uz turpinājuma iespējamību. ”Jā, tas varētu notikt,” atzina aktrise, piebilstot, ka kāds jau bijis pie viņas parunāt par iespējamo filmas turpinājumu.

Jau gada sākumā pavīdēja ziņas, ka režisors un scenārists Maikls Patriks Kings būtu gatavs uzņemt filmas trešo daļu. Arī galnevās lomas atveidotājai Sārai Džesikai Pārkerei nebūtu iebildumu nofilmēties turpinājumā, jo “palicis vēl viens stāsts”.

Iepriekšējās ”Sekss un lielpilsēta” pilnmetrāžas filmas uz ekrāniem iznāca 2008. un 2010. gadā.

0 komentāri
Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ziemassvētki bērniem ir ļoti īpaši svētki – Ziemassvētku vecītis, eglīte, sniegs, piparkūkas, lampiņas, svecītes, dzejoļi un protams – dāvanas! Bez dāvanām bērnam, visticamāk, mūsdienās nav iedomājami Ziemassvētki, jo tieši tāpēc taču tiek rakstītas vēstules vīram uz Ziemeļpolu, lai izstāstītu savas kvēlākās vēlēšanās, ko svētkos gribētu saņemt šogad!

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas